Перейти до вмісту

Konsul

Members
 • Публікації

  670
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Days Won

  2

Konsul last won the day on 4 лютого

Konsul had the most liked content!

Репутація

80 Excellent

Про Konsul

Відвідувачі профілю

Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам

 1. Вам немає з ким поговорити/поспілкуватись ?!? Така манера спілкування мене напрягає і, як наслідок, втрачаю будь-який інтерес та повагу до співрозмовника. «Удачі»...(с)
 2. «Поживемо-побачимо»...(с). Sniper, я так зрозумів, що ви з Віталієм знайомі особисто?!? Я доволі часто з ним спілкуюсь і ніколи не помічав двозначності в його словах або підштовхуванні опонента до прийняття потрібного йому рішення. Думаю, найближчі 2-3 місяці покажуть наскільки в нас все «навсєгда»...
 3. Спілкувався з людьми, які заробляють «на хліб» собі таким бізнесом. Ніхто категорично не заявляє про те, що так воно і залишиться після закінчення епопеї з «бляхами». 2 Sniper : завжди приємно почитати людину, яка може щось написати інформативно.
 4. Шановний Sniper, ці всі життєві аксіоми я прекрасно сам знаю і не прошу, щоб мене хтось вчив як жити. Маєте щось сказати по суті - напишіть.
 5. Ненавиджу читати такого плану документи - напрягає стиль написання. Якщо компетентні- роз‘ясніть тут «на пальцях і в двох словах»...
 6. Наскільки я зрозумів, після прийняття останніх двох законів по розмитненню, народ має 180 днів щоб легалізувати/пригнати «бляху», яка має норму екологічності нижчу, аніж “євро5». Після закінчення терміну 180 днів - повертаються старі умови та норми (а саме ТІЛЬКИ «євро5»). Ну і нарахування розмитнення буде проводитись з використанням вже відомих формул, при яких тепер цілком реально привезти собі дизельне авто з об‘ємом 3000 см.куб. Хіба ні ?!?
 7. Через «півроку» ?!? Маєте на це ще тільки 3 місяці і тиждень. Е60 підпадає тільки під розмитнення «євроблях».
 8. Еее, «бляхарі, ви якусь нову схему замутили ?!? Інакше не розумію яким чином ви тут будете на Е60 їздити, якщо ви нерезидент, звичайно...
 9. Якщо межі бюджету не рухали, то, підозрюю, що «американка» 2,0Т (TFSI). Ну або трохи з пробігом під 200 т.км. «європейка» 2,0TDI. Якось прораховував собі по митному калькулятору, так 2014р.в., 3,0TDI, 87т.км — в нас 35$.
 10. Konsul

  Прикольные картинки :)

  Хто нормально і з першого разу наголос правильно поставить при читанні ?!?
 11. Konsul

  анекдоты, истории...

  В Карпатах найшли старого бандерівця, який просидів на чатах з ґвером в криївці аж дотепер. Погодували , розповіли му про новини, життє , вибори..те-се. Він питає: "А шо, ми з моskaлями ще воюємо?" Відповідають: "Так. Воюємо ." - А де ? - під донецьким аеропортом. - О ! То хлопці з того часу файно просунулись!
×