Перейти до вмісту

Konsul

Members
 • Публікації

  614
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

16 Good

Про Konsul

 • День народження 21.04.75

Відвідувачі профілю

Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам

 1. Ви вже прораховували «+/-« суму розмитнення ?!? Зараз такі ціни луплять, що реально дешевше купити тут. Наприклад, Ауді А4 2,0 TDI 2014р.в., Quattro мені нарахували 6970$ (!!!). Це просто КОСМОС ! Півроку тому за Passat Alltrack, з таким же ж двигуном і роком виробництва, швагро платив 4000€.
 2. Konsul

  BMW X5 (G05)

  Ок. Тільки добрався до цивілізації та інтернету.
 3. А на останньому фото точно для 6/6s ?!? Більше підходить для X/XS.
 4. Konsul

  BMW X5 (G05)

  Капець якийсь... Хотів потішити вас деякими фото нового Х5 (отримали для консульства), але в мене ТУПО НЕ ВСТАВЛЯЮТЬСЯ картинки/фото з галереї !!! «Виникла проблема при обробці завантаженого файлу. Для вирішення проблеми-зв‘яжіться з нами»...(с) Зробіть щось, хто має можливість і кваліфікацію !
 5. Це ж треба було зареєструватись півтори роки тому, щоб фігню написати! Дно... дивіться краще pornhub - може хоч в чомусь розбиратись будете...
 6. До речі, а з якими критеріями F10-а шукається?!?
 7. Ясно. http://stobmwgarage.com/ Користувався їхніми послугами в діагностиці одного авто, яке купував-досить професійно. Порада, якщо такої потребуєте: купіть в Європі по програмі BMW Premium Selection авто з 3.0D (розмитнення такого зараз дуже доступне) і будете мати щастя. Удачі в пошуках.
 8. Я сюди не «звертав», я тут вже давно. А в моєму пості вище прихований меседж до вас - «F10 шукайте офіційну або з Європи/США, з прозорою історією»! По «вмєняємих цінах» це по яких ?!? Не може авто преміум-класу коштувати дешево. Це показово по цінах Європи: авто 2011 р.в. з пробігом в 90т.км. буде коштувати дорожче, аніж аналогічна модель (навіть після facelift) 2014р.в. з пробігом, наприклад, 190т.км. І «рік виробництва», як в нас, не є критичним при ціноутворенні. Вибиріть собі авто з Європи, нехай це буде не 2016/17 р.в., але від офіційного дилера і т.п. Ось я зараз шукаю Х3 F25. Все що мені сподобалось, враховуючи і критерії вибору, і історію, і т.п. - в Німеччині коштує 18500€ (!!!) 2012р.в. (!!!) Якось так. А то накуплять мутних/ліплених авто, а потім плачуть, що БМВ дороге в обслуговуванні.
 9. Дивний підхід до купівлі F10... На офіційному дилері - «дорого», а авто хіба дешеве ?!? Перевірка -тільки у офіційного дилера відповідної марки. Там і буде видно відповідність з заявленим пробігом, історію обслуговування, види робіт та ін. Ну і ще одне: чому люди ведуться на авто з Америки ?!? Дешево?!? Не ображайтесь, але ви дійсно готові до F10 ?!? Перепитуюсь, щоб наступною вашою темою не була «Чи можливо і де поставити газ на F10”?!?
 10. Konsul

  Переезд

  В мене, при спробі завантажити/вставити фото з своєї фотогалереї на телефоні, пише «Не вдалося завантажити зображення. Зв‘яжіться з нами»...(с) Хто ви, люди, які вирішать цю проблему ?!?
 11. Konsul

  Прикольные картинки :)

  «Епіцентр» по вул. Б. Хмельницького, навпроти АС2 (яку так і називають - «бИча»), радіобазару та базару «Торпедо».
 12. Konsul

  Прикольные картинки :)

  З парковкою-феєрично...але це і в районі, де максимальний відсоток рагулів на квадратний метр просто зашкалює.
 13. Зайве підтвердження тому, що москаль-тварина, яку треба знищувати. Так як ми самі, як флот, немічні, то цікаво саме зараз подивитись на реакцію нашого так званого «стратегічного партнера» США...
 14. Це original. Були версії з таким «розширеним хром-пакетом»...
×