Перейти до вмісту
olkar70

Пригон, розмитнення авто та інші питання.....

Recommended Posts

Хочу розмитнювати f10 - виникає декілька питань з цього приводу.

1. Оцінка мита авто буде рахуватись від НЕТТО ціни чи від Брутто якщо будуть всі підтверджуючі документи ціни авто придбаного в диллера? (з остадніми змінами Южаніної)

2. Якщо при розмитненні нарахують ПДВ більше ніж 150000 грн, чи можу я цю сумму при оплаті на рахунок розбивати наприклад на 2 частини? чи потрібно робити оплату одним платежом? На скільки я знаю всі електронні платежі які перевищують 150000 грн автоматично підпадають під Фінмониторинг (гроші можуть заблокувати і вимагати довідку про їх походження).

Хочу купити автомобіль без лишніх проблем) Може хтось стікався з такою ситуацією?))

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 хвилин тому, foogas90 сказав:

1. Оцінка мита авто буде рахуватись від НЕТТО ціни чи від Брутто якщо будуть всі підтверджуючі документи ціни авто придбаного в диллера? (з остадніми змінами Южаніної)

На разі ще немає ніяких змін від Южаніної. Все тільки в мріях.

Поділитися повідомленням

2 години тому, foogas90 сказав:

2. Якщо при розмитненні нарахують ПДВ більше ніж 150000 грн, чи можу я цю сумму при оплаті на рахунок розбивати наприклад на 2 частини? чи потрібно робити оплату одним платежом? На скільки я знаю всі електронні платежі які перевищують 150000 грн автоматично підпадають під Фінмониторинг (гроші можуть заблокувати і вимагати довідку про їх походження).

Хочу купити автомобіль без лишніх проблем) Може хтось стікався з такою ситуацією?))

Ви вже прораховували «+/-«  суму розмитнення ?!? Зараз такі ціни луплять, що реально дешевше купити тут. Наприклад, Ауді А4 2,0 TDI 2014р.в., Quattro мені нарахували 6970$ (!!!).

Це просто КОСМОС !  Півроку тому за Passat Alltrack, з таким же ж двигуном і роком виробництва, швагро платив 4000€.

Змінено користувачем Konsul

Поділитися повідомленням

2 часа назад, foogas90 сказал:

Что бы Вам дать ответ, нужно понимать откуда вы хотите получить данный автомобиль - США или Европа? Если Европа - Выше в теме все расписано Виталиком.

Если США - оценивают по стоимости аукционной, а если машина куплена не на аукционе - с помощью он-лайн каталогов nada и kbb.

Поділитися повідомленням

Реально до 20ти під ключ(з пенсійним) з США притягнути ф10 535і хдрайв, до100К пробігом, не утопленика з ремонтом?

Змінено користувачем Filabatya

Поділитися повідомленням

15 минут назад, Filabatya сказал:

Реально до 20ти під ключ(з пенсійним) з США притягнути ф10 535і хдрайв, до100К пробігом, не утопленика з ремонтом?

Ну вот честно - а Вы сами как думаете???

Поділитися повідомленням

Маю бажання приганяти з Німеччини скориставшись послугами того ж Віталіка. Питання не так полягає в тому скільки прийдеттся переплатити в разі якщо митники сформують свою ціну по каталогу, а в тому як здійснюється оплата самого великого платежу в розмитненні коли він перевищує 150к грн. Якщо для прикладу брати F10 дорожчу ніж 23000 євро то ціна ПДВ вже буде вижчою ніж 150к грн, І мене турбує питання чи можна цей платіж оплатити частинами, чи потрібно оплачувати все одним платежом?  

Коли купуємо авто в Україні, оплачуємо готівкою, без банківських переказів. Ось я і хочу розібратись чи є в такому випадку сенс розмитнювати чи краще шукати щось в Україні.

Поділитися повідомленням

Цін взагалі не знаю американських, не підскажите тоді, скільки буде коштувати така 535іх під ключ не тоталена )

Змінено користувачем Filabatya

Поділитися повідомленням

Цін взагалі не знаю американських, не підскажите тоді, скільки буде коштувати така 535іх під ключ не тоталена )

Что в Вашем понимании «не тоталена»?

Поділитися повідомленням

2 години тому, Sniper сказав:

Что в Вашем понимании «не тоталена»?

геометрія і мотор цілі, не утопленик, пробіг до 100кк 

Поділитися повідомленням

10 часов назад, foogas90 сказал:

1. Netto, але в інвойсі взагалі не має фігурувати Britton.

2. Можно.

Поділитися повідомленням

З понеділка/вівторка знов зміни по митниці, але цього разу вроді в кращу сторону.

Тепер для визначення митної вартості  знов до уваги беруться інвойси.
Каталог Шваке застосовується коли немає достатньо підтверджуючих документів купівлі-продажу.

• Like 1
  • Thanks 1

Поділитися повідомленням

6 годин тому, VicS сказав:

Тепер для визначення митної вартості  знов до уваги беруться інвойси.
Каталог Шваке застосовується коли немає достатньо підтверджуючих документів купівлі-продажу.

А ціною в інвойсі легко маніпулювати?

Поділитися повідомленням

17 часов назад, foogas90 сказал:

На скільки я знаю всі електронні платежі які перевищують 150000 грн автоматично підпадають під Фінмониторинг (гроші можуть заблокувати і вимагати довідку про їх походження).

Я в этом не разбираюсь, но покупал 2 машины в этом году, обе в салонах новыми, справок не требовали.

• Like 1

Поділитися повідомленням

геометрія і мотор цілі, не утопленик, пробіг до 100кк 

У F кузовов у 90% геометрия и мотор целые. Конструкция такая.

Понятие «утопленник» существует наверное в УК да в страшилках европейских перекупов.
В США в документы отображают вид повреждений, и запись повреждения «вода» не несет особой смысловой нагрузки от слова совсем.
К примеру: гидроудар мотора - это по Вашему «утопленник» или нет? А в тайтле будет «water/flood». И тд.
Поэтому пишущие «утопленник» в большинстве случаев или не понимают что пишут или сознательно манипулируют.
Поэтому давайте говорить о «повреждении водой».
Лично мое мнение из опыта: я не рекомендую брать машины, которые ныряли полностью (выше фар). Разве что за недорого.
Если вода соленая (в тайтле salt water) - вообще не брать.
Если машина имеет вотерлайл по низу дверей - вообще нет проблем. Особенно на Х.
Также нужно понимать, что хитрожопые умники не только в Украине. К нам как то коллеги прям с контейнера прислали машину доя восстановление после воды зная наш опыт работы именно с водой.
В МАШИНЕ НЕБЫЛО СЛЕДОВ ВОДЫ ВООБЩЕ НИГДЕ!!! Даже в редукторах (а там вы можете поймать воду даже при сильном дожде, кстати)
В тайтле - water/flood.
Машина была не новая, но почти БЕЗ пробега и стояла полгода на площадке аукциона ждала документы. Думаю хозяин понимал, что не продаст за адекватную цену, а ездить ТОЛЬКО на ТО ему надоело и он просто открыл люк в дождь, например. Или вообще не парился заявив что она плавала, а следов нет, тк высохла. Страховая сопротивлялась полгода да видно не смогла доказать.
В итоге у человека есть НОВЫЙ (я не шучу) автомобиль, который снят с пр-ва много лет назад...
А Вы пишите «утопленник»
  • Like 2
  • Thanks 1

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз