Перейти до вмісту
JamaL

Еженедельные встречи!!!

Recommended Posts

Каждый четверг в городе герое Ровно,проходят встречи ровенских БМВ-водов. 19.00 кафе Оболонь(напротив кафе Истамбул) Если есть желание,приезжайте познакомимся! Нам будет о чем поговорить поверьте!!!!!
  • Like 2

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
привет всем. Может встечи перенести кудато на улицу. Поскольку погода хорошая а сидеть в Оболоне не особо охотно. Спасибо за внимание

Поділитися повідомленням

А на зустрічах, взагалі, хтось буває?:scratch_one-s_head: бо у форумі щось тихо так... Можна було б зібратися, обговорити "BMW фест"... заказати гуртом наклейок...

Поділитися повідомленням

Встречи регулярно проходят. Приезжайте всех будем рады видеть... поговорим о фесте...всех желающих ждем в четверг, ул.Киевская заправка ОККО 19.00!

Поділитися повідомленням

Буду у вас в городе 9го-10го июня,хотелось бы побывать на вашых встречах,а так в понедельник уже на Киев нужно ехать..

Поділитися повідомленням

[quote name='Kranme']А гостей из Луцка приглашаете ? ;)[/QUOTE] Давай на Аеродромі в Крупі 6 жовтня здибаємся, драг.

Поділитися повідомленням

як що не буде дощу моя машина буде приймати участь. Мені потрібно попасти з 11-12год кваліфікація мінус 2 год щоб доїхати і перезутися 9ранку з Рівного? можеш пізніше але сам добератися.

Поділитися повідомленням

Елки палки создали тему о встречах ровенских бумероводов , а сами мороз включили 😳 ВЫ ВООБЩЕ СОБИРАЕТЕСЬ ЕЩЕ - или уже никакого клуба нет. ВЫ МЕНЯ РАЗОЧАРОВУЕТЕ😞

Поділитися повідомленням

а що розачаровуєм я віддав свого бмв готується так як часу нема. номер мій 067 111 33 24 Сергій наберай в неділю до 9.00 махнем в Луцк на гонкі вродіб.

Поділитися повідомленням

Млін, я аж чекаю вже першого снігу... щоб виїхати в Крупу на аеродром "політати" по сніжку )))

Поділитися повідомленням

[quote name='Kranme']Млін, я аж чекаю вже першого снігу... щоб виїхати в Крупу на аеродром "політати" по сніжку )))[/QUOTE] Бери мене із собою файні фото зроблю, відео знімем...

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз