• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E38 ] Підсвітка зовнішніх ручок

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Відкривав тільки що машину і накінець не забув запитати.Ситуація така.Знімаю машину з охорони,замки відкрились а підсвітка в ручках не засвічується.А засвічується разом зі світлом в салоні,але в той момент коли вже відкрию будь-яку дверку.Хіба так повинно бути?Як на мене вони повинні ще до відриття дверей підсвічуватись.Якщо так, то як це так зробити?дякую
 
Last edited:
Відпишіться хоча б в кого в який момент вмикається підсвітка?
 
кришталевий шар дав здогадку, що мова йде про е38? так?
якщо так - то ВДС варто пролистати, може там щось написано по цьому питанню.
 
А в мене при відмиканні авто засвічується підсвітка в салоні, не важливо відкриваю двері чи ні.
 
кришталевий шар дав здогадку, що мова йде про е38? так?

Я думав що "індекс кузова" цю проблему вже зняв.По крайній мірі я його вказав. :scratch_one-s_head:
 
А в мене при відмиканні авто засвічується підсвітка в салоні, не важливо відкриваю двері чи ні.

Я так і думав.Бо так як в мене навіть не логічно.
 
Я думав що "індекс кузова" цю проблему вже зняв.По крайній мірі я його вказав.
справа в тому, що індекс кузова показується тільки в переліку тем. я відкрив з десяток сторінок, і мені вже його не видно. саме тому я так і написав.

також, здається, є різниця рестайл чи дорестайл....
 
також, здається, є різниця рестайл чи дорестайл....

99рік.А на дорестайлйнгових теж буває підсвітка?:shok:Не зустрічав такого.
 
Last edited:
На е65 загорается в момент снятия машины с охраны/открытия ЦЗ.
 
На е65 загорается в момент снятия машины с охраны/открытия ЦЗ.

:sorry:.Тоже так хочу.Я підозрюю що сигналізація не правильно підключена.Таке можливо?Бо в попередніх Е38 при знятті з охори пультом доставної сигналізації в салоні світло засвічувалось.
 
На е65 загорается в момент снятия машины с охраны/открытия ЦЗ.
точно так же на Е38 99года ..... и в момент открытия дверей ....
кароче загорается всегда
 
Буду боротись.дякую всім
 
Если подсветка салона выключена, то ручки и лампы в салоне не загораются при отпирании машины.
 
Если подсветка салона выключена, то ручки и лампы в салоне не загораются при отпирании машины.
Можна детальніше?
 
У меня на двух е38 рестайл,загораются при снятии с охраны,не зависит от освещения салона.
 
Если подсветка салона выключена, то ручки и лампы в салоне не загораются при отпирании машины.

+1

Можна детальніше?

включить свет в салоне, после нажать и удерживать кнопку вкл/выкл света пока он не погаснет - теперь при открытии дверей, запирании/открывании машины свет не будет включаться (ручки в том числе, у меня так было)
 
йду попробую
 
включить свет в салоне, после нажать и удерживать кнопку вкл/выкл света пока он не погаснет - теперь при открытии дверей, запирании/открывании машины свет не будет включаться (ручки в том числе, у меня так было)

Це не то.В такому випадку світло в салоні і підсвітка ручок не засвічується взагалі ніяк.А в мене включається,але коли дверку відкрию(описано в першому повідомленні).
Ще що цікаво,коли ставлю на охорону,то все як і має бути,свтло в салоні і підсвітка ручок затухають практично одночасно із закриттям замків.
 
Back
Top