Контакти складу коліс(?)

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,855
Страна
Украина
Теперішня ситуація з валютою досить невтішна, і дуже цілком не позитивні прогнози, то ж вирішив купити комплект літньої гуми зараз, поки є ще старі ціни.
Почав обдзвонювати інет магазини по гумі і цікавився певною позицією, увсіх залишки були вказані однакові, але потім всі відповідали що такої позиції в нема. Я так зрозумів що всі ці гореспекулянти не мають власних складів і дивляться наявність на якомусь окремому складі. Може хтось знає що це за склад і може дати контакти, бо вже заморочили ці бісові інтернет магазини.
 
Может банально держат, из-за курса.
Да и сомневаюсь что существуют подобные склады, которые жили бы своей бизнес-жизнью.
Размести объяву "Куплю", больше шансов найти требуемое имхо.
 
Думаю *склад* всё таки есть! но вряд ли он продаст Вам 4 - 8 - 16 колес! и даже если Вы найдёте его координаты, он (как оччееннь крупно-оптовый) отправит Вас все к тем же мелкооптовым продавцам!
 
На всех складах (о которых я знаю или слышал) цена проиндексирована к валюте, т.к. закупались колёса за валюту. А разница в цене интернет магазинов - это просто разная наценка.
 
Несколько складов знаю, приходит рассылка, но лета нет....
 
Глянь ось тут , але вони проіндексовані, як я вже казав, до валюти.

P.S. Ще можу дати телефон на дуже великий склад в Польші (Жешів, 80км від кордону, їхати треба самому) до українця який там працює.
 
Глянь ось тут , але вони проіндексовані, як я вже казав, до валюти.

P.S. Ще можу дати телефон на дуже великий склад в Польші (Жешів, 80км від кордону, їхати треба самому) до українця який там працює.

а є смисл їхати?? ціна того варта?? якщо так, то теж подумавби...
 
а є смисл їхати?? ціна того варта?? якщо так, то теж подумавби...

Со Львова может и есть смысл, правда на новую резину вроде растаможка есть.
 
Со Львова может и есть смысл, правда на новую резину вроде растаможка есть.

Именно со Львова прямо на место в Жешов - 160км (ну и назад). На моей машине это в две стороны меньше чем 20л дизеля (где-то 17л).
Растаможки нет если везёшь комплект резины именно на ту машину на которой едешь (ну типа комплект можно везти без проблем). Ко всему от Польской цены резины отбиваем ещё TaxFree (возвращаем себе НДС). В итоге должно быть не плохо.
Единственное времени на эту езду нет вообще...
 
взяв тільки роздраконив.......


У висновку я вже замовив гуму, щиро дякую всім, хто запропонував свою допомогу у вирішенні питання. Дійсно дякую!
 
Back
Top