Нові фільми(UA-RUS)

pavlja

Пользователь
Город
Тернополь
а Воваста надовго забанили?
розбаньте,він хороший !!)

pavlja

Пользователь
Город
Тернополь
"Іван Сила"

Мабуть, ще однією знаковою подією у вітчизняному кінематографі можна вважати зйомки першого за час незалежності фільму для дітей та юнацтва - картини "Іван Сила" Віктора Андрієнка. Знімальний процес розпочався і закінчився цього року, а ось постобробка матеріалу продовжиться в наступному.

За словами режисера, фільм розповість про життя унікального українця - силача, боксера, артиста цирку Івана Фірцака. Головну роль в картині зіграв донецький силач Дмитро Халаджі, який, до речі, зовні дуже схожий на свого героя. Також у кіно знявся ще один відомий вітчизняний силач - Василь Вірастюк, а також акторка Ольга Сумська.

"На прикладі життя таких людей, як Василь Вірастюк, Дмитро Халаджі та Іван Фірцак, можна показати, що будь-яка молода людина може зробити себе сама і досягти в житті багато чого, розраховуючи тільки на власні сили. Я не буду тикати пальцем і показувати, що ось так треба робити. Я буду говорити так: подивися на цю долю і винеси своє", - розповів про ідею фільму Андрієнко.

До речі, "Іван Сила" знімається повністю за державні гроші. Бюджет картини - 16 млн грн.
http://www.radiosvoboda.org/content/article/24683997.html

Последнее редактирование:

Petro87

Пользователь
Город
Бровары
Таких фільмів, знятих на основі будь-яких історичних фактів, багато. Це досить поширена практика режисерів. Правда, чим вони керуються при виборі, не зрозуміло. В цьому році вийшов фільм "Дорз" про відомого американського музиканта Джима Моррісона і рок-групу The Doors. Сценарій кінофільму заснований на реальних подіях. Як кажуть деякі кінокритики це "головна історія наркотиків, сексу і рок-н-ролу". Звичайно, свого глядача знайде і такий фільм.
Джерело: http://kinosliva.net/na-realnyh-sobytiyah/

Сверху