• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ Все|другие модели ] Потрібна порада по строкеру М52Б20ТУ

Tuningovaniy

Пользователь
Joined
Aug 18, 2013
Messages
6
Город
Обухов
Всім привіт. Знаю що тема строкера 2.6 вже обговорювалась і розжовувалась 100500 разів. Але скільки шукав, ніде не можу знайти інформацію про 2.0ТУ. В основному кругом пишуть за М50Б20 та М52Б20.
І так: Хочу зробить на базі свого м52б20ту строкер 2.6. Для цього мені потрібно колінвал та шатуни М52Б28ТУ. Портинг ГБЦ також буду робить.
Дуже хочеться почути поради саме від тих, хто строїв такі строкери та хто їздить на такому.
Яка в результаті получиться степінь стиснення? Бо по моїм підрахункам получається близько 14:1, це якось багато получається( або я щось не правильно вирахував).
Чи потрібна доработка поршнів по висоті. Що потрібно ще міняти крім КШМ? Впускний коллектор на 2.8ТУ? Форсунки на 2.5 чи 2.8? Розходомір повітря? Які вали краще підійдуть під цю конфігурацію? І може ще щось потрібно?
Буду вдячний за поради, просто реально не можу знайти інформації по ТУ-шним 2.0 моторам.
Дуже прошу не писати про те що: краще купи 2.8, чи якщо робить строкер то 3.0 на базі М50. Дякую.
 
Почитай на fanatics.com там ребята делали. Но кажется с 2,0 просто тоже не ту!
По твоему вопросу дмрв впуск форсы диса все взаимозаменяемые,прошивку потом только кинь 2,5 или слей калибры чтоб настроили,там же на форме посмотри про валы 2.8 ту,г говорят они не много другие,я не вникал не скаду!есть еще вариант колено с 2.0 дизель но инфы кроме 2,0 один ванос я не видео!вообщем успехов в проэкте
 
Почитай на fanatics.com там ребята делали. Но кажется с 2,0 просто тоже не ту!
По твоему вопросу дмрв впуск форсы диса все взаимозаменяемые,прошивку потом только кинь 2,5 или слей калибры чтоб настроили,там же на форме посмотри про валы 2.8 ту,г говорят они не много другие,я не вникал не скаду!есть еще вариант колено с 2.0 дизель но инфы кроме 2,0 один ванос я не видео!вообщем успехов в проэкте

Дякую. Ото ж і я так само находив. Про М50 та М52 інфи багато, а за М52ТУ нічого не знайшов.
 
Back
Top