Apple

xersson

Пользователь
Joined
Sep 24, 2012
Messages
638
Город
Херсон
Цікаво, цікаво... В мене з 2015 завжди у володінні 2 телефони - Ойфони(4S, 6S, 10X) та Самсунги-Ксіомі, також з 2015 Лаптоп-МакБукПро.

Так ось, для мене всі ці "яблука" неймовірно невдобна річ, робота с фото та файлами цє просто жах як незручно.

Мої всі Ойфочики я використовую як запасний телефон, наприклад розрядився Ксіомі, дати Синочку подивитися мультики, або з якихось причин Андройд не підключаеця к інтернету, а Ойфін підключаеця... Алє це доволі рідке явище.

В Макбуці подобаеця полірований алюміній та редактор відео iMovie. В липні вирішив поміняти свій старий МакБукПро на щось нове... Алє так як з 2015 року дуже богато паролей та автоформ в памʼяті Макбука, то прийшлось купувати знову Яблуко, а саме МакАир, без нормального ЮСБ ! :)poop: прийшлось купувати переходнікі)...Але хоть повернули магнітну зарядку MagSafe.
Друг купив попередню версію Аіра з заряткою Тайп-С, яка це неймовірно нікчемна дічь... Він пару разів чуть не зламав її... :LOL:

Дужє ретельно дивився в сторону Microsoft Surface Laptop... Алє-алє...Можє наступного разу.

Тимпаче, радує те, що з кожним роком вони все більше і більше застосовують фішки з Віндовса та Андройда...Ще декілька років і будє зручна, нормальна, "человеческая" та дружелюбна до користувача система.

Чекаемо! :geek:
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,136
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
Ще декілька років і будє зручна, нормальна, "человеческая" та дружелюбна до користувача система.
інакшими словами - юзерфрендлі:)
 

xersson

Пользователь
Joined
Sep 24, 2012
Messages
638
Город
Херсон
Компания Leronza представила MacBook Pro из 24-каратного золота с бриллиантовым логотипом.

Цена: $18000.

 

Monah

Пользователь
Joined
Dec 29, 2015
Messages
103
Age
43
Город
Запорожье
А користуватись ним як тільки в рукавичках? бо воно ж глянцеве все...
 

Cawka

Пользователь
Joined
Mar 30, 2017
Messages
18
Age
34
Город
Ровно
апле то переплата за бренд, краще купити якийсь нормальний ноут за ті гроші !
 

Monah

Пользователь
Joined
Dec 29, 2015
Messages
103
Age
43
Город
Запорожье
апле то переплата за бренд, краще купити якийсь нормальний ноут за ті гроші !
Ну серед знайомих є люди які кажуть що ноути єпл на голову кращі ніж на вінді
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,136
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
апле то переплата за бренд, краще купити якийсь нормальний ноут за ті гроші !
заради цікавості, можете приклад кращого навести. взяв би до уваги і що ви вкладаєте в поняття нормальний ноут
 

Monah

Пользователь
Joined
Dec 29, 2015
Messages
103
Age
43
Город
Запорожье
Треба й собі взяти якось попізже Макбук якийсь доторкнутись до цієї техніки, айфон в цілому влаштовує.
 

Andersonn

Пользователь
Joined
Aug 22, 2013
Messages
76
Кто работал с маком, тот знает за что там нужно платить. Автономность, защита, стабильность работы, удобство интерфейса. Из минусов не весь софт есть т.е не для всех решение, но работает как надо.
 

xersson

Пользователь
Joined
Sep 24, 2012
Messages
638
Город
Херсон
Я власник Мака з 2015, і я з вами не згоден.

Зараз любий Асер, Асус, Самсунг в пів ціни від мака мае таку ж саму автономність, стабільність, захист. Е весь софт, як платний, безкоштовний та ломаний.
Віндовс в порівнянні зо іОс набагато удобніший та юзерфрендлі.
Хоча остання Віндовс-11 потроху починає бути схожа на іОс.
На скільки я розумію, це тому що і там і там розробники з Індіі... Той хто мав справу з індусами мене зрозуміе.

Усім добра! 😎
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,136
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
Віндоус юзерфрендлі??? оце так новина)))
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
с 2013го года перешёл на Мак... на Винду вообще не тянет... намедни с Аира 10ти летнего обновился на Прошку - это просто космос какойто.
С виндой токо одна ассоциация, точнее не одна... драйвера.. вирусы... адвары... апдейты... переуставки..
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,136
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
с 2013го года перешёл на Мак... на Винду вообще не тянет... намедни с Аира 10ти летнего обновился на Прошку - это просто космос какойто.
С виндой токо одна ассоциация, точнее не одна... драйвера.. вирусы... адвары... апдейты... переуставки..
гіршої шляпи ніж віндовс не зустрічав)) юнікс системи набагато більше продумали за юзера на перед. а віндоус це постійна боротьба з вірусами, драйверами та іншим лайном) але багатьом не потрібно заморачуватись такими матеріями)
 

sywer

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
8,666
Город
Коростышев
гіршої шляпи ніж віндовс не зустрічав)) юнікс системи набагато більше продумали за юзера на перед. а віндоус це постійна боротьба з вірусами, драйверами та іншим лайном) але багатьом не потрібно заморачуватись такими матеріями)

Ну за Вінду зазвичай топлять геймери, або якісь вузькі технічні специ.. ті шо за Андроід горою стоять
 
Top