• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ Все|другие модели ] X1 F48 телефон

Proreaktor

Пользователь
Joined
Apr 19, 2017
Messages
98
Город
Ровно
Хто підкаже в цій ситуації. Зв"язав по Bluetooth смартофон з IDRIVE для користування хендс фрі. Все працює чудово, але в приборну панель записалось 20-ь номерів з телефонної книги, очевидно ті, які мені перші після підключення дзвонили чи кому я дзвонив. Тепер хочу туди "загнати" саме 20-ь тих контактів які я найчастіше використовую, бо на кермі вибирати і набирати мені зручніше ніж колупатись на дисплеї IDRIVE серед сотень контактів відволікаючись від дороги.
P1011208.JPG
 
Ой, книжка там так написана, що ... По даній ситуації абсолютно нічого. Ледве догнав як станції на FM радіо зафіксувати (правда про це там написано) бо самому здогадатись абсолютно неможливо. Може кому згодиться : обираєш станцію на дісплеї IDRIVE, тиснеш ДВА рази на джойстік, а вже після на клавішу з номером (1,2,3,4, ....). Якось так заумно виходить, достаньо було би просто на клавішу з номером на протязі 3-5 секунд і все, але ж ні.
 
Back
Top