[ E38 ] "Das Erbe"

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
257
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Всім вітання. Тож продовжую зі свого останнього запису про моє попереднє авто. Моя колишня Е32 попала в руки толкового хлопця, що мене не менш радує ,ніж нова сторінка в моєму житті з новим авто.

Щось є в цьому вислові : "не ми обираємо авто - авто обирає нас" - володіючи Е32, я періодично моніторив ринок і спочатку я ніколи особо й не придавав великої уваги Е38-м які пропонувалися, аж саме до тієї миті коли я не познайомився з "нею" блище. Тоді думка про Е38 вже не давала спокою , а в об'явах весь довгий час була "вона" - на яку я запав. Авто коштувало вище ринку, без ГБО(чому я радий) і з великим чотирилітровим "серцем", тож не дивно що бажаючих купити було не багато, плюс до всього власник час від часу змінював ціну (підвищував), прибирав з продажу,так як не хотів його сильно продавати, аж поки у нього не з'явився Х5 Е53 і жінка не взнала про "умови продажу"😄(як він зі мною поділився), на що йому сказала - "за такі гроші ти його ніколи не продаси", тому розуміючи, що три авто то багато, для дружини Е38 велика, а спадок від батька в вигляді якоїсь моделі ВАЗ вона не продасть - вибір був очевидний, в результаті авто з осені було поставлено в гараж і чекало як виявилося на мене, ніби знало - "ти хоч десяток варіантів переглядай, а приїдеш за мною" . І скажу я вам що переглядав я не мало , і наче були цікаві варіанти, але всі обставини складалися так що приїхав я саме за своєю😊

Що ж я маю по факту - звісно авто не без моментів до яких треба прикласти руки, АЛЕ! :

авто було у власності в одних руках 20+ років!

технічно завжди підтримувалося в справному стані.
М60В40 на ручці
499 тис. пробігу

Щось таки мене притягувало в цьому авто. Звук V8 - заворожує(не рядна шістка однозначно 😅) динаміка просто неймовірна, навіть для такої баржі. Салон комфорт з ломаними спинками дуже зручний і доволі добре зберігся, окрім водійського звичайно , але на ньому нитки перетерлись ,шкіра ціла, ну і стеля провисла, але то все дрібниці, порівняно з емоціями які воно дарує. Короче кажучи я просто закохався.

До слова, мені заново довелось привчатися до БМВ 😄, так як їде вона зовсім по іншому, порівняно з Е32.

Придбавши, одразу що я зробив, це віддав авто на комплексну хімчистку салона і мийку двигуна, так як сам , не маю ні змоги, ні засобів , ні часу то все зробити якісно, і вимити з неї "віковий бруд " зайвим не було, в салоні тепер набагато приємніше. Фото до речі ще жодного не робив, але все попереду! Всім добра і перемоги. Далі буде!
 
Last edited:
Цікаво аднака))) треба фото)
 
Цікаво аднака))) треба фото)
Скоро, скоро, трохи терпіння, вже хочу сфотографувати на своїх номерах))). Талончик в ТСЦ на 2 число😄
 
півмільйона пробігу?o_O
 
"Все іде по плану"
Всім чергове вітання! Тож я продовжую . Ще не встигнувши забрати авто з детейлінгу, прийшлося приділити йому уваги і не значного ремонту по електриці, так як закінчивши свою роботу і майже зібравши салон ,водійське сидіння перестало працювати, але благо поруч з детейлінгом був авто електрик. Запідозрили в поломці блок керування сидінням, знявши і розібравши його електрик виявив окислення, почистив, додатково пропаяв, все зібрав, встановив на місце і все запрацювало. З мого боку це нічого не вартувало, так як по суті я віддав авто в якому все працювало 🙄. Головне проблему вирішили, і послугами детейлінгу я залишився задоволений
Шкода що не зробив фото до мийки
IMG_20240429_081733_126.jpg
...але чесно кажучи так добре мені двигун не мили жодного разу на моїх попередніх авто, навіть на "екомийці"(паром) в Києві на блокбастері.

В підкапотному чисте все і навіть шумка капоту, приємно глянути одним словом. Салон набув матового кольору, замість вже затертого брудного блиску. Комфорт заднього дивана вище всяких похвал
IMG_20240502_175554_568.jpg

На слідуючий день був запланований візит на сервіс на заміну оливи в КПП та редукторі. Все приготовлено зазделегідь
IMG_20240429_081603_728.jpg
Шикарна торпедо і страшний чохол на кермо.....не надовго 😄
IMG-2855d0cac48d814104c1c96103772d87-V.jpg
Також одразу було замовлено і замінено дещо по дрібниці, таке як педаль газу, так як був обломаний верхній край що фіксується до лапки і не комфортно було натискати, а також аморти багажника, які вже не тримали
IMG_20240429_104246_074.jpg
Так як авто було придбано по договору ,то на мене, ще чекав візит в ТСЦ, до якого я підготувався зазделегідь, так як черга вже займається за тижні,(всі масово кинулись переоформлювати авто, причина всім мабуть відома) і зазделегідь забронював собі номер,який гадаю говорить за все😉
IMG_20240502_170023_595.jpg
Ще разом з авто старий господар передав мені і такі "артефакти", які і на новіших авто не побачиш ,не те що родом з 90-тих😄
IMG_20240502_194908_706.jpg
Старий власник був меломаном ще тим😀, так як в авто збереженні всі рідні динаміки і всі працюючі,магнітола в нього стояла дискова, і дуже добре налаштована, проте відсутність USB і aux, плюс до всього синя підсвітка😬, мене ні як не влаштовували. На попередньому авто в мене стояла досить не погана модель Kenwood kmm125, і вона мені дуже подобалась. Коли стало питання магнітоли, то як виявилось їх вже не роблять (kmm125), і плюс до всього хотілось спробувати процесорну магнітолу. Тому мій вибір пав на бюджетний варіант, але до всього досить пристойний по відгуках і оглядах, і плюс до всього - повернення до "істоків"😄( хоч правду кажучи на Е38 Decker ніколи не ставили, але вони здається були на більш ранніх моделях) , тому Decker mdr124bt - був мій вибір! Магнітола ,з меню "простіше нікуди", що можна розібратися без інструкції, з всім необхідним функціоналом, і змінною підсвіткою. Коли встановив і налаштував(ютуб в поміч😄), то одразу відмітив що грає вона в рази краще, на штатній акустиці, ніж мій попередній Kenwood, з не поганою акустикою новою! І тут я вже не скажу : чи то процесорна магнітола - топ, чи "естрадна " акустика рулить😄, і для мене ,як пересічного слухача, різниця колосальна. Своїх грошей вона варта однозначно!

Трохи фото по "традиції" як "ми" виглядаємо🙂
Ні яких ангельських оченят 😄
IMG_20240502_175414_751.jpg
Поки без туманок але все попереду
IMG_20240502_175424_660.jpg
"Погляд" мутноватий, але і його ми "прояснимо ")))
IMG_20240502_175518_792.jpg
;)
IMG_20240502_175339_600.jpg
Загалом вже трохи намічені подальші роботи і обслуговування, так як "по класиці жанру" не працює ручник ,і чомусь я помітив відповідь більшості на таке питання одне:

" я ним не користуюсь, мені й не потрібно"😄, будем виправляти поступово!

Всім перемоги! Далі буде.
 

Attachments

  • IMG_20240502_194908_706.jpg
    IMG_20240502_194908_706.jpg
    1.1 MB · Views: 2
Last edited:
Дякую! Надалі буду робити ще кращою.....поступово)))
 
не скажу що детально розбираюсь в е38, але це рідна передня консоль? крутілки керування кліматом, таку я бачив тільки на трьох літрових, на м60б40 вже йшли топові комплектаціЇ. не претендую на істину
 
Консоль рідна скоріш за все, а крутилки чи кнопки то вже мабуть по бажанню, але мабуть після якогось року вже всі були на кнопках, так як бачив і в машинах 96р.в. також крутилки ,і чесно кажучи мені так більш подобається
 
Back
Top