Автомийки

Dovgui

Пользователь
Joined
Jun 9, 2012
Messages
212
Age
34
Город
Черновцы
Пропоную ділитись позитивними та негативними враженнями,про якість послуг та рівнем цін на послуги автомийок в м.Чернівцях.
 
Наприкладі я користуюся посугами автомийки по вул. Мориса Тореза,що біля старого штрафмайданчика.далековато:( але класно,якісно,не дорого!завжди аж краще починає їздити після процедур:)))
 
Мне нравится H20 на Буковинской. А так сам себе мою, купил моющий аппарат и вперед
 
тоже сам моюсь... но бывает что моюсь на Мориса Терезы... очень не плохо! и ребята свои!
 
А у мене є мойки в продажі))))
 
Мориса Терезы 70Б
 
Предпочитаю мыть свою малышку сам. Т.к. никто так не вымоет, как ты сам.
 
Мию інколи сам( дуже довго) жінка ревнує, говорить що люблю машину більше ніж іі:))))
 
Мию інколи сам( дуже довго) жінка ревнує, говорить що люблю машину більше ніж іі:))))

Аналогичная ситуация у меня. Но пока еще терпима.:punish:
 
мию машинку на головній біля заправки "лукойл" біля депота, а на рахунок ревнощів жінки чи дівчини я думаю це в кожного:"ти її любиш більше ніж мене, приділяєш їй часу більше, он дивись як ти до неї говориш, а мені так не кажеш"....)))
 
мию машинку на головній біля заправки "лукойл" біля депота, а на рахунок ревнощів жінки чи дівчини я думаю це в кожного:"ти її любиш більше ніж мене, приділяєш їй часу більше, он дивись як ти до неї говориш, а мені так не кажеш"....)))

Точно также:))))))
 
Back
Top