Важно 25:08.2012 зустріч

Dovgui

Пользователь
Joined
Jun 9, 2012
Messages
212
Age
34
Город
Черновцы
Нас запрошують в Коломию

25.08.2012 в м.Коломия відбудеться відкриття Коломийского автоклуба West Roads Wheels,
яке буде проводитись на автодромі.
в програмі:
— Драг рейсинг
— автослалом
— Конкурс автозвука
а також: виступи брейкдансерів, бмиксерив, битбоксерів, різних артистів, автовиставка и масса задоволення. По закінченню — файер-шоу від барменів НК Троя и open air вечіркою!початок о 16:00
збираємось на 14:00 на стоянці "Каравана" по вул. Хотинській, відправляємось колоною в 15:00
питання 0502125458
Реєстрація для участі в заіздах на місці!
 
Last edited:
Всем милости просим. Вот только первый раз слышу, что открывается какой-то клуб у нас. И что это за клуб вообще West Roads Wheels ?
 
Так в субботу встретимся и обсудим.
 
Всем милости просим. Вот только первый раз слышу, что открывается какой-то клуб у нас. И что это за клуб вообще West Roads Wheels ?

Незнаю! Ти там головний з того боку:) запрошення бачив!
 
Так в субботу встретимся и обсудим.

Обов'язково,як завжди на 20:00 і все обговоримо....
 
Незнаю! Ти там головний з того боку:) запрошення бачив!

Надо разузнать точно. Как узнаю отпишусь.
 
Надо разузнать точно. Как узнаю отпишусь.

Вже все обсудив з іхнім директором:)
 
Незнаю! Ти там головний з того боку:) запрошення бачив!

Я разговаривал с человеком который это организовывает. Уже знаю где и в каком месте это будет проводится. Так что могу все рассказать и показать. И конечно сопроводить. В эту субботу буду на слете, можно будет все обговорить.
 
Я разговаривал с человеком который это организовывает. Уже знаю где и в каком месте это будет проводится. Так что могу все рассказать и показать. И конечно сопроводить. В эту субботу буду на слете, можно будет все обговорить.

Нарешті ти будеш:) а то ми вже штрафні санкціі придумали:)
 
я вже на родину в суботу вирушаю)в неділю буду)нетерпиться вже познайомитись))
 
Відбулись маленькі зміни...переноситься на 25.08.2012 виправив :)
 
Всем милости просим. Вот только первый раз слышу, что открывается какой-то клуб у нас. И что это за клуб вообще West Roads Wheels ?

View attachment 89049
View attachment 89050
це так, щоб сумніви пропали)))) нас зареєстрували 20 липня цього року. Якщо ти з Коломиї, то мав чути про нічні хованки, що відбувалися по суботах вечором і про квест на День молоді!!! це все було під нашою егідою, правда ми тоді ще не називалися west roads wheels.
Клуб в Коломиї таки є) і наше відкриття, до речі, переноситься на 25 серпня через технічні причини)
будемо вас всіх бачити! а для того, щоб повністю впевнитися в правдивості існування такого клубу в Коломиї заходь на wrw.if.ua
 
Відбулись маленькі зміни...переноситься на 25.08.2012 виправив :)
Дуже дякую за виправлення!!! Справді ми переносимо захід на 25 серпня через невеликі технічні складності.
 
Back
Top