• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Дайте пораду по передніх аморах Е34.

VaS_Ko

Пользователь
Joined
Jan 9, 2012
Messages
381
Age
35
Город
Тернополь
Привіт всім прихильникам марки!

Є потреба в заміні передніх амортизаторів. Машина БМВ Е34 М50В25 90 р. в.
Опора, наскільки я розумію, складна. Нижче фото.
View attachment 119254
Вчора міряв діаметр штока - 25 мм. Зверху гайка під ключ на 19.

Питання: на який оригінальний номер орієнтуватися при замовленні амортизаторів, а то в оригінальному каталозі по він номеру шось дуже багато варіантів видає і всі номерки різні.

І ще одне питання: чи має якесь відношення до амортизаторів опція по віну
S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Спортивная настройка ходовой части?
Всім хто відгукнеться буду дуже вдячний.
 
Думав вже завтра замовляти, а ше не знаю які...
 
чи має якесь відношення до амортизаторів опція по віну
S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Спортивная настройка ходовой части?
Самое прямое. Опция S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG-для седана это более жесткие аммо и пружины. без занижения.
 
Что-то меня смущает бутерброд под верхней шайбой ???
Это какой-то колхоз ?
 
Самое прямое. Опция S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG-для седана это более жесткие аммо и пружины. без занижения.
В такому випадку можете порадити який номер амортизатора повинен бути і чи можна поставити звичайні?
Дякую за відповідь.
 
Что-то меня смущает бутерброд под верхней шайбой ???
Это какой-то колхоз ?

Ше поки сам не знаю))))
 
Порадить нехай краще той, хто займається продажем та підбором запчастин.
Звичайні поставити можна, машина буде не така жорстка. А у Вас стоять амортизатори встановлені ще на заводі?
 
Порадить нехай краще той, хто займається продажем та підбором запчастин.
Звичайні поставити можна, машина буде не така жорстка. А у Вас стоять амортизатори встановлені ще на заводі?
Чесно кажучи, ще не знаю. Як розберу, то можливо побачу. Знаю тільки, що подушки заводські стоять, тількишо верхню гайку відкручував щоб подивитися яка різьба, то побачив.
А на рахунок амортизаторів вже розібрався, які треба замовляти. Дякую за допомогу. Тепер пора перебиратись в відділ "Куплю")))).
 
Back
Top