• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Допоможіть знайти номерки детальок!

VaS_Ko

Пользователь
Joined
Jan 9, 2012
Messages
381
Age
35
Город
Тернополь
Доброго вечора всім!
Не можу знайти оригінальні номерки таких дрібниць по салону бмв е34:
- заглушки болтиків кріплення дверних карт (в районі ручок відкривання дверей) перед і зад.
- кліпси кріплення пластмасової обшивки в багажник (4 шт).
- кріплення обшивки (обезшумки) перегородки між багажником і салоном.
- кліпса (круцьок) бокової обшивки багажника (та шо по 1 шт з кожного боку).

Буду вдячний за допомогу в пошуку номерків або куплю нові/в ідеальному стані.
 
А какой программой Вы пользовались, что не смогли найти номера деталей ?
 
victor540, №8, №6 - не те що мені потрібно. Потрібно "- заглушки болтиків кріплення дверних карт (в районі ручок відкривання дверей) перед і зад." Ручки відкривання дверей - це ручка до якої йде тросик, за яку безпосередньо тягнем при відкривані дверей з салону. Там є маленькі круглі заглушки розміром монети номіналом 10 коп. От вони мені і потрібні.
Всерівно дякую! В багажник знайшов по ваших ілюстраціях.
 
51 21 1 944 385 - колпачек на шуруп во внутренней ручке двери.Взял кстати по той ссылке, что привел выше
 
Потрібно "- заглушки болтиків кріплення дверних карт (в районі ручок відкривання дверей) перед і зад." .

51 21 1 944 385 - колпачек на шуруп во внутренней ручке двери.
Да это они.
№15
http://bmw.autocats.ru/parts/E34/Sedan/Europe/520i-M50/LHD/M/browse/bodywork/door_control_rear/
№22
http://bmw.autocats.ru/parts/E34/Sedan/Europe/520i-M50/LHD/M/browse/bodywork/door_control_front/
 
Всім дякую за допомогу у пошуку!!! Все знайдено.
 
Хвалити Бога!)))
 
Back
Top