Допоможіть налаштувати принтер

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,855
Страна
Украина
Маємо старенький HP laserjet 1100 з виходом на LPT порт. Оскільки такого порта на моїй мамці нема доводиться користуватись перехідником USB to LPT. І тут починаються проблеми. Сам перехідник вінда( 7 х64) бачить як ieee-1284 controller , а от сам принтер не бачить. Намагався додати пристрій окремо - не працює. Допоможіть перемогти це барахло
 
Контроллеры USB-LPT в 90% случаев работают криво. У меня есть драйвер на win7x32 - но он позволяет принтеру печатать только страницы книжные, а не альбомные. На х64 не работать не будет
 
Last edited:
на х64, 100 % не будет работать!
 
Шо такое ? Сильного IT-шнега загнали в угол простые интерфейсы ? :biggrin::biggrin::biggrin:
 
x64 - драйверов не найдешь
 
Шо такое ? Сильного IT-шнега загнали в угол простые интерфейсы ? :biggrin::biggrin::biggrin:

Що вже трапилось? Така цікава спроба з'язвити, наче я тобі на яйце наступив. Не хвилюйся, по болить і перестане.
 
Контроллеры USB-LPT в 90% случаев работают криво. У меня есть драйвер на win7x32 - но он позволяет принтеру печатать только страницы книжные, а не альбомные. На х64 не работать не будет

мій випадок не виключення. З горем навпіл якось встановив драйвер. Але працює криво, боїться великих файлів та іноді підглючує. Ну на всякий випадок хай собі буде як резервний варіант. З нетбуком на ХР працює нормально.
 
Валик, есть клевый принтер нИдораха! Сам привезу и настрою :):):)
 
Дякую Ромчик! Але тут не так стояло питання в принтері, як спробувати його "завести".
А з твоїм принтером знайомий добре, гарна річ. Але мені поки що вдома принтер не потрібен) Дякую!
 
Вовсе нет Валик, просто всё еще пытаюсь понять кто ж ты по образованию :)
 
Вовсе нет Валик, просто всё еще пытаюсь понять кто ж ты по образованию :)

Економіст
 
валентин, а вы не думали про принт-сервер?
тоже имеется такой же принтер. пылится стоит... тоже думал про переходник, и тоже начитался про кривые контроллеры, но потом наткнулся на такие девайсы: http://hotline.ua/network/print-servery/6991/?q=%EF%F0%E8%ED%F2-%F1%E5%F0%E2%E5%F0
у самого руки не доходят. может, кто-то вместо меня попробует :)
 
Экономишь на принтерах?)))

П.С. Яйце не болить))))))))))))))))))))))))

Для тих, хто в танці. Завдання було запустити принтер. Я його запустив. Якщо мені особисто буде потрібен принтер - я собі придбаю кольоровий. А цей так, мотлох.


П.С.:Тоді хвилюватись нема чого, вже відпало.
 
валентин, а вы не думали про принт-сервер?
тоже имеется такой же принтер. пылится стоит... тоже думал про переходник, и тоже начитался про кривые контроллеры, но потом наткнулся на такие девайсы: http://hotline.ua/network/print-servery/6991/?q=%EF%F0%E8%ED%F2-%F1%E5%F0%E2%E5%F0
у самого руки не доходят. может, кто-то вместо меня попробует :)

досить цікаве рішення!

Але це не мені принтер)
 
для разрядочки
"- Высшее экономическое образование ? Херня....Евреем нужно родиться!"
 
Печатаем по сети на любом Windows-принтере:
http://habrahabr.ru/post/63440/

Мне приходилось пару раз настраивать. Работает отлично.
 
Для этого нужны три вещи:
Принтер, исправно работающий на Windows машине
...
...

:))
 
Back
Top