Куплю E34,32

Unicume

Пользователь
Joined
Sep 8, 2013
Messages
27
Age
36
Город
Луцк
Куплю бмв в кузові е34 чи 32гому.
Обовязкова умова автоматична коробка передач.

Бажаний колір чорний, мокрий асфальт або білий.
Кожаному салону також радий, але не критично бо сам можу поставити.

Ціник 4,5-5.5кіло тугріків виробництва США.
РІК не сильно парить, більше парить стан.
Беру для виїздів по гриби і за місто з собакеном для прогулки. Ось чому треба кожа (багато шерсті)... А також щоб жінка вчилась водити ))) ОСЬ ЧОМУ ТІЛЬКИ АВТОМАТ!!!

Писати тут, або в лічку.

P.S. Не треба писати мені, що мало даю. Я знаю скільки реальна ціна авто. Я не оціню китайських ангельських глазок і колхоз магнітоли з колонками. Я не оціню пробігу до 200 тис бо в родині ауді А6 2009 року з таким пробігом і я знаю як виглядає салон і кузов )))) Він в мене новий крім двух сколів.
І авто 90 року з таким пробігом мене буде тільки смішити. :blum:
Я не оціню тоніровку бо вона мені не треба ))) я від природи гарний і жінка в мене нівроку то хай оточуючі любуютЬся.

Не треба думати, що я собі щось придумав по реальним цінам. Продавав пів року назад коли треба були реально гроші на руки свою е39 97 рік, 2,5 автомат, кожа, мультируль, 4 подушки і т.д. за 8 тисяч. І ПРОДАВАВ 2 МІСЯЦІ. По машині тільки була косметика. Масло і підвіска була зроблена за 3-4 тис до продажі.

Я вірю, що деякі дорожчі авто як Мки, V8 і різні рідкісні машини, но я таку і не шукаю.
І вірю в їх вартість.

Я ШУКАЮ живе авто, а не убиті корчі )) вони мені не треба. Шукаю того кому треба продати реально срочно і він готовий на мою ціну.
 
Last edited:
Знаю что автомат сложней найти чем механику. Но все же ап )))
 
Забирай мою 540, Е34, 1993р, АКПП, кліма, круїз, попогрійки і т.д. В Луцьку . Без тюнінгу, в рідній комплектації :)
 
Де ж ти бумер бумер )))) заводний.
 
Невже треба механіку починати шукати? )))) Бо щось з автоматами взагалі туго.
 
Думаю,стоит начинать искать механику..(мое личное мнение)есть некоторые плюсы мех.коробки-например,жену нужно учить на механике,а потом пускай пересаживается на автомат.лично я так делаю))учу жену на ручке,мало ли что-а она сможет сесть и поехать!та и автоматы ушатанные-морока с ним будет..это я,как от природы красивый человек тебе говорю!!)))
 
посмотри мою (ссылка в подписи). автомат и кожа. автомат рабочий (после кап ремонта) и кожа целая (даже на вод.сидении).
 
У меня е32 730. Автомат 5500$ 92 года не гнилой не ржавый р 17 диски кожаный салон рекаро,Патолок алькантаро и карты .двиготель масло не берет.каропка бомба.машина моя ухоженая
 
Last edited:
Предлагаю свою е32 1991 м30в30 на мех, 5000.Выставлена на риа и рст, и олх
 
Даты смотрите внимательно!
 
Back
Top