• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ F10/11/12/13 ] Обслуговування - заміна мастила в АКПП та в редукторі, ланцюг ГРМ

WD7

Пользователь
Joined
May 17, 2020
Messages
27
Страна
Украина
Город
Киев
Всім привіт

Маю F10 520i
двигун N20B20
2013-го року, дорестайл
пробіг 156к - надіюсь, що справжній :LOL:

скоро буду обслуговувати, тому хочу уточнити такі моменти:

1) чи потрібно міняти мастило в АКПП і на якому кілометражі? яке мастило лити туди і скільки?
2) буду міняти опори заднього редуктора і хочу долити в нього мастило (бо трохи тече), то може хтось підкаже, що туди лити?
3) коли потрібно міняти ланцюг ГРМ?
4) чи продаються кріплення для захисту двигуна і який у них код? (бо там зірвана одна гайка і потрібно зрізати)

буду вдячний за будь-яку інфу!
 
Всім привіт

Маю F10 520i
двигун N20B20
2013-го року, дорестайл
пробіг 156к - надіюсь, що справжній :LOL:

скоро буду обслуговувати, тому хочу уточнити такі моменти:

1) чи потрібно міняти мастило в АКПП і на якому кілометражі? яке мастило лити туди і скільки?
2) буду міняти опори заднього редуктора і хочу долити в нього мастило (бо трохи тече), то може хтось підкаже, що туди лити?
3) коли потрібно міняти ланцюг ГРМ?
4) чи продаються кріплення для захисту двигуна і який у них код? (бо там зірвана одна гайка і потрібно зрізати)

буду вдячний за будь-яку інфу!
Зайдіть на сайт ромаріо авто, вбийте туди своє авто(марка , модель, рік випуску, двигун і т.д.), коли сайт видасть модель з вашою специфікацією - виберіть і збережіть. Потім там є така графа як "сервісні дані" ,виберіть її ,і воно видасть наступнеScreenshot_20220619-210912.jpg
...от тут тільки не скажу чи покаже для нових моделей, хоча має показати🤷
 
"3) коли потрібно міняти ланцюг ГРМ?"(С)
Уже на второй круг зашло...
Однорядная цепь под 100000 к замене ГРМ!
 
С такими вопросами лучше на хороший сервис сразу ехать.
Масло и цепь уже давно надо было поменять, как минимум тыщ 15-20 назад.
 
Back
Top