• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E65/66 ] Питання по музиці і камері ЗХ.

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
1.Можливо вже доробляв хто небудь музику в е65.Цікавлять лінійні виходи,щоб підключити підсилювач для саба,і входи щоб можна було підключити мп3 пристрій.Тобто куди врізатись:biggrin:?Можу дати навіть VIN свій при потребі.
2.На машині встановлена камера ЗХ,камера проста китайська.Так ось вона не працює.Як тільки взяв машину,то буквально на секунду зображення з"являлось і тут же пропадало.Зараз навіть на секунду не вмикається.Як варіант що може бути?Камера китайська чи з відеоблоком щось?І чи це можна самому продіагностувати?
Дякую!
 
Привет!
По музыке можно взять сигнал от усиленных выходов, линейки выпаивать не обязательно. У меня так было сделано на машине, но было ли это лучше штатной системы - сомневаюсь:)
по МП3 - поставь какой-то адаптер., оригинальный или нет. Например, Денсион Гейтвей 500 или ГРОМ аудио с поддержкой шины МОСТ - это не оригинальные. Из плюсов - ставятся на машину любого года выпуска и не надо отключать СД-чейнджер. Так же умеет воспроизводить мп3 с флешки.
Из минусов - меню эмулирует управление чейнджером. т.е. ты видишь диск 1...6, а на самом деле это разные способы сортировки файлов на флешке.
Я себе ставил оригинальный айпод-адаптер от БМВ и тем был доволен. он умел работать только с айфоном/айподом, но зато меню было как надо:)))

По камере.
Родной видеомодуль е65 НЕ умеет работать с камерой заднего хода самостоятельно, в отличие от е38/39/46/53.
Смотри внимательно, как она у тебя подключена и только тогда можно говорить о решении проблемы.
 
Якість звуку мене влаштовує на всі 100%,при тому що я меломан ще той.В останній Е38 переробляв геть все,підсилювачі,акустика,проводка,саб.В Е65,я хочу добавити лише саб.

Стосовно камери,то буквально вчора,мав час посидіти в машині і побавитись з меню.Так от чисто випадково,переключив в режим двд (пробував диск ДВД) і коли здавав назад,камера включилась.Те саме й в режимі ТВ.Але не зняте блокування ТВ і ДВД під час руху,про що свідчить напис на моніторі.Ну це окрема тема.Але от якось ж вмикалась камера на секунду на початках,при чому на весь монітор?Дивився я в багажнику,там втручались в проводку і доставлений блок якийсь.Сфоткаю закину сюди.

Тепер є ще два питання:
1 стосовно ДВД.Так от вставляю диск в ченжер в багажнику,а на моніторі пише "НЕ известен код страны" (меню в мене русифіковане),при чому диск ченжер бачить.Це якось з дисками зв"язано,тобто ліцензійні чи ні?
2.Не має звуку з динаміків в задніх дверках.Перід грає,задня полка грає.Вони повинні разом зі всіма звучати,чи в якихось режимах (ДВД наприклад)?Чи це проблема LOGIC (так здається)?
 
Если у тебя в комплектации лоджик есть, то это его проблема.

По двд - да, диски с кодом другой страны
 
Если у тебя в комплектации лоджик есть, то это его проблема.

По двд - да, диски с кодом другой страны

Стоить лоджик.
Якщо є в когось ссилки по ремонту з фото,то буду вдячний.Деяку інфу бачив вже в неті.І натрапив на коментар що є інфа по ремонту з фото,але знайти не можу.
Наперід дякую.

З ДВД ще не бавився)))))),але я так зрозумів що підходять тільки ліцензійні?


Після чергової забави з меню,камера ЗХ тепер працює без проблем.На скільки я розумію то ось цей вживлений блок за це і відповідає

 
Back
Top