Поездка на машине в Скандинавию!

Pilot_the_best

Разборка
Joined
Nov 18, 2011
Messages
3,288
Age
57
Город
Киев
Коллеги, кто ездил? Интересует маршрут, впечатления, проблемы при наличии оных!) Буду очень признателен. Планирую поездку в следующем году, во второй половине июня.
 

JmenE39

Пользователь
Joined
Dec 22, 2014
Messages
2,134
Город
Киев
Лично не ездил, но в июне был в Вильнюсе через Минск, а там вроде паром ходит - с Латвии или Эстонии. До Вильнюса в принципе можно за день с 2 границами успеть.
 

Pilot_the_best

Разборка
Joined
Nov 18, 2011
Messages
3,288
Age
57
Город
Киев
Да, такой вариант тоже рассматривается. Обратно планирую возвращаться через Данию. Или наоборот. В общем пока собираю информацию.))
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
49
Страна
Украина
Город
Львов
Я б рекомендував відправлення з Талліна в Стокгольм або Гельсінкі. Тут вже вибирайте самі. До Стокгольму паром буде дорожчий, але й пливете цілу ніч, а з Гельсінкі по дорозі на Стокгольм треба буде десь заночувати. Готелі недешеві, та й вся Скандинавія дуууже дорога для нашого гаманця. Пиво в Осло в ресторані - 10€ бокал.
Знову ж таки, при поверненні, дешевший паром не в Німеччину, а в Польщу (до міста Ґданська). Для цього треба з Копенгагена (Данія) переїхати в Карлскроне (Швеція). До речі, по одному з чудес сучасної інженерії - Ересуннському мосту.
Заправка в Талліні дот"повного". Зручно, так як розрахунок в "євро". Ну і найдорожче пальне було в Норвегії.
Алкоголь та цигарки - по максимуму везти через кордон (без фанатизму), а остальне докупити в Таллінському порту в DutyFree.
Якщо чогось не вистарчить-кредитка або гаманець буде плакати потім.
Взимку там немає що робити. Найоптимальніший період - червень.
Ну якось так.
 

Pilot_the_best

Разборка
Joined
Nov 18, 2011
Messages
3,288
Age
57
Город
Киев
Спасибо!) Оптимальным вижу такой маршрут - http://alni.livejournal.com/66356.html . С Киева на Варшаву, Гамбург, дальше как по карте в ссылке, с Хельсинки в Таллинн на пароме, потом Рига, Вильнюс и домой. Выезд планирую 16 июня.
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
49
Страна
Украина
Город
Львов
Час для подорожі вибрали хороший. Стосовно маршрутів поїздки-особисто я пробував декілька разів з Німеччини і декілька разів з Прибалтики, так завжди другий варіант був дешевшим. Це за рахунок того, що дешевші самі пароми і за рахунок економії на ціні палива. Але, якщо вже говоримо про якісну подорож по Скандинавії і хочеться саме так як Ви запланували, то економія в 150-200€ на загальний бюджет дуже не вплине. І чомусь сама Фінляндія і Гельсінкі мене ну зовсім не вразили.
 

Pilot_the_best

Разборка
Joined
Nov 18, 2011
Messages
3,288
Age
57
Город
Киев
Основной упор будем делать на Данию и Норвегию. В Дании я был в 1994 году, очень понравилась. В Норвегии горы и фьорды. А Швеция и Финляндия лесистые, я такую красоту только что в Канаде вокруг Великих Озер видел!)) Города меня мало привлекают...
 

Pilot_the_best

Разборка
Joined
Nov 18, 2011
Messages
3,288
Age
57
Город
Киев
В связи с тем, что путешествие по Скандинавии займет минимум 24-25 дней, а в июне-июле у меня лимит 18 дней, путешествие переносится на 2018 год... Печалька!((
 
Top