Порадьте Лікаря або медичний заклад....

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,855
Страна
Украина
Справа в тому, що у моєї мами хронічні мігрені, головні болі. Триває це все стільки, скільки я себе пам'ятаю.... майже кожний день мама живе на цитрамоні. Іноді болі настільки важкі, що доводиться приймати все що можна і одразу.....
Окрім цього в неї тремтять руки, так само.... скільки пам'ятаю... Мама алкоголь приймає тільки по великим святам, і то пів келиха вина, не більше...
Проходила різні обстеження... і в військовому шпиталі, і в якомусь там медичному центрі на Шевченка(чи десь там, точно не пам'ятаю), завжди лікарі давали сумнівні діагнози і приписували лікування, яке мало досить тимчасовий ефект...
Може хтось або стикався(не дай Бог) з такою проблемою, або знає де можуть допомогти, виявити, і якщо не усунути, то хочаб полегшити ситуацію.....
Мені просто вже боляче спостерігати за цим всім.....
Мамі 47 років, 165см зріст, 69кг вага...
 
ооооо, до боли знакомая тема....
личка :)
 
Не сочтите за отфтоп, но почему личка? Проблема может быть актуальная не только для двоих - почему бы не поделиться с остальными методами решения?
 
Мои советы не являются абсолютными, я не врач. Я просто человек который не по наслышке знает что такое мигрень.
К тому же они не лечатся, можно только предупреждать и облегчать боли- я прослушала 30 минутный "курс" на эту тему от очень хорошего врача.
Рекоммендации общие- высыпаться, кушать часто, но понемногу, при болях сразу пить кофе, либо таблетки Номигрен (мне помогают, есть еще маса таблеток от болей). Пропила курс Детралекса (НО! его прописали мне, исходя из моих анализов МРТ).

Если мои знания помогут вам в этой области- буду рада :)
Не болейте :) Больше проводите времени на свежем воздухе и берегите нервы ;) все болезни от нервов..
 
Поки що мама готує різні аналізи(мрт, кров....)
Може на всякий випадок ще щось хтось порадить?
 
Валентин, я могу тебе посоветовать тех же невропатологов, с которыми сам когда-то решал проблемы, правда немного иного порядка.
Но головная боль - это тоже их профиль.

о5о-З5І-59-восемь шесть
Алексей Юрьевич.
Скажешь, что из клуба - будет скидка.
 
Поки що мама готує різні аналізи(мрт, кров....)
Може на всякий випадок ще щось хтось порадить?

ДИФ ты извини конечно, но думаю инет не самое лучшее место для подобных советов.

В Киеве слава Богу достаточно медицинских заведений где могут помочь поставить диагноз, так что думаю все наладится.
В конце концов мама у тебя молодая еще, может пора физкультурой занятся:))
Удачи, и не хворайте!
 
Дякую друзі, потихеньку будемо обстежуватись!
 
Back
Top