Порадьте спеціаліста.

street83

Пользователь
Joined
Feb 26, 2012
Messages
36
Age
41
Город
Тернополь
Доброго дня. На днях заліз під машину, і замітив, що сочиться із під прокладки піддона мотору. Правда не критично, але є. От і думаю поміняти, але не знаю де і в кого, почитав на форумах, процедура не із легких. Можливо хтось стикався з таким, чи знає хорошого майстра. І взагалі, хочу машину прив’язати до одного майстра. Був би дуже вдячний. (BMW e39 m54)
 
Є один мастер, знаю багато власників БМВ які до нього їздять, але сам чесно кажучи до нього неїжджу, бо маю свого вже роками. а того звати Андрій,ремонтує виключно БМВ і Мерси, знаходиться неподалік вулиці Бродівської, на зїзді в тупік. можу дати номер але в "пп"
 
0674186333 ігор. я роблю там і ціни нормальні
 
Є один мастер, знаю багато власників БМВ які до нього їздять, але сам чесно кажучи до нього неїжджу, бо маю свого вже роками. а того звати Андрій,ремонтує виключно БМВ і Мерси, знаходиться неподалік вулиці Бродівської, на зїзді в тупік. можу дати номер але в "пп"

Можна номер до цього майстра? Дякую.
 
Є один мастер, знаю багато власників БМВ які до нього їздять, але сам чесно кажучи до нього неїжджу, бо маю свого вже роками. а того звати Андрій,ремонтує виключно БМВ і Мерси, знаходиться неподалік вулиці Бродівської, на зїзді в тупік. можу дати номер але в "пп"

і мені будь ласка!
 
Подтверждаю, Андрей хороший мастер и человек, замена прокладки это не тяжелая процедура для него ;)
Цены смешные!
 
Скільки коштує заміна?
 
Є один мастер, знаю багато власників БМВ які до нього їздять, але сам чесно кажучи до нього неїжджу, бо маю свого вже роками. а того звати Андрій,ремонтує виключно БМВ і Мерси, знаходиться неподалік вулиці Бродівської, на зїзді в тупік. можу дати номер але в "пп"

а можна і мені номер Андрія? в кого є скиньте в ПП
 
Я минулого тижня міняв прокладку піддона на м52,заплатив 350 грн робота і 200 прокладка,ціни різні на кожному сервісі,опускали балку щоб зняти і помити піддон! 2-3 год роботи
 
Може знає хто толкового майстра в Тернополі чи в районі хто може поміняти прокладку піддона і взагалі подивитися до bmw 3 e90 2006? киньте ном тут або в ПП
 
Хороший майстер Андрій біля Бродівської
якщо треба ном в пп
 
Привіт !!! Можливо хтось порадить в Тернополі спеціаліста по дизелю е34 525 TDS, щоб зробити діагностику насоса, форсунок...
 
Back
Top