• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E60/61/64 ] Почав барахлити парктронік

Tolik_8888

Пользователь
Joined
Apr 4, 2014
Messages
627
Страна
Украина
Город
Киев
В когось було таке, щоб після увімкнення парктроніку з"являлося попередження про "PDC fail", при цьому екран парктроніку з"являється, але без сигналів, лампочка парктроніку постійно блимає???

Сьогодні таке вже вдруге трапилося, обидва рази - ввечері, коли після роботи вже вдома на стоянці паркувався.
Два тижні тому я вже майже припаркувався, як це повідомлення з"явилося.
Тоді я кілька разів глушився-заводився, щоб це повідомлення зникло та парктронік запрацював.
Зараз помилка виникла одразу, як я примусово увімкнув парктронік.
Але я там тикався микався й він сам запрацював, без "перезавантаження".

Можливо, обидва раз парктронік почав працювати, як я обійшов коло машини.

В когось таке було? Може, причина в холоді, бруді на датчиках... (машина зараз не чиста, але товстого шару бруду, звичайно, немає).

Ну, розумію, що скорше за все доведеться їхати в ремонт, але може в когось це траплялося....

(заодно, якщо хтось знає - де є повна документація по сигналам та помилкам E60.... в мене на днях з"явився на комп"ютері сигнал - тіпа стріка вліво, потім риски, потім - стрілка вправо.... не знаю, що це таке... якось так виглядає <==.==>)
 
Включите зажигание и нажмите на кнопку парктроника: датчики должны щелкать. Обойдите машину и поищите тот который не щелкает. Если все щёлкают - видимо, проблема на более высоком уровне. Поедьте на диагностику. Там вам скажут, по какой причине записалась ошибка.
 
Расшифровка пиктограмм на панели приборов есть в мануале. Ваши стрелочки похожи на сигнал о том, что машина на нейтрали и может покатиться. Не ошибка ни разу. :)
 
Включите зажигание и нажмите на кнопку парктроника: датчики должны щелкать. Обойдите машину и поищите тот который не щелкает. Если все щёлкают - видимо, проблема на более высоком уровне. Поедьте на диагностику. Там вам скажут, по какой причине записалась ошибка.

Скорше за все, справді "на більш вищому рівні".
Коли воно раздупляється, то ніби працюють всі датчики.
 
Расшифровка пиктограмм на панели приборов есть в мануале. Ваши стрелочки похожи на сигнал о том, что машина на нейтрали и может покатиться. Не ошибка ни разу. :)

О, точно!!! Дякую...

але щось далеко не всі піктограми є в мануалі... :shok:
 
Я для этого скачал английскую версию. Там лучше :)
Причин много. Может сам датчик, может проводка, может блок. Подключите компьютер, он покажет, чем система недовольна. Это мероприятие едва ли больше 100 грн будет стоить, и займет полчаса...
 
Back
Top