Поїздка на росію за 800 у.о.)))))

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Тема скоріше для "беседки",але думаю буде корисною......

І так я післявчора виїхав на росію транзитом через Білорусію.Крайом вуха на митниці почув про якийсь чіп для платних доріг.Забігаючи на перід утоню,що це ввели з 1.08.2013,до того були пункти пропуску з шлагбаумами де проводилась оплата.Працівники митниці,що погранці,що митники,що транспортна міліція чи як їх там (в чорній формі)мовчать як партизани (мабуть в долі :)),хоча за страховку (зелену карту) питають зразу як тільки в"їхав.Виїхавши з ПП "Макрани" в напрямку Кобрина,км через 10 доганяю місцевих ГАИців,мигаю,вони зупиняються,підходжу і розпитую.Один каже ми толком не знаєм,но штрафи Оху...і! ( отак буквально і сказав).Виїзджаю я на трасу М1 Брест-москва,проїзджаю 4 км і заїзджаю на заправку,заходжу і розпитую все.Там сидить спеціально поставлений "белавтострадою" працівник.Все мені роз"яснив.Виходить так:потрібно купити чіп (коштує 20 евро,правда його потім можна здати виїзджаючи з Білорусії.Це як залог за нього.) і поповнити рахунок на необхідний кілометраж.Для легкових до 3.5т становить 4 евроценти за 1 км (100км - 4 евро).Для фур там інші тарифи.Вартість чіпу і рахунок можна оплатити тільки їхніми міліонами,євро не беруть.(хоча розцінки всі в евро :biggrin:).Обмінника звичайно нема,потрібно в місто найближче їхати.Але тут мені натякають,типу давай, тільки техенько :) (це їхній особистий бізнес,місцеві валютчики,фірмові) валюту (дол,евро,рос.рублі. Гривні там душе дешево обмінюють).Я дав доллари,купив це все і поїхав.Вздовж траси стоять рамки з приймачами які зчитуюють чіпи і знімають плату.Зроблено безальтернативно,хитрі суки,щоб з"хати на безкоштовну попадаєш на цю рамку.А там прикол такий:2 години дороги,або навіть одна така "рамка" - штраф 100евро.Тобто якщо не оплатив і пролетів з швидкістю 300 :biggrin: 600км траси за 2 год,штраф 100евро.Якщо проїхав ці 600 км за 4 год, вже 200,якщо за 6 годин то відповідно 600евро.Обмеження швидкості 120.Дорога як для самої центрової і за такі гроші вже не важна.Права полоса в коліхах,а ямковий ремонт проводять так як в нас вже,на пару сантиметрів вище,мабуть з розрахунком що фури втрамбують :biggrin:
Проїхавши по цій трасі до Орші,я приготувався повертати на Вітебск.І перед самим поворотом (з"їздом) мене зупиняє транспртна міліція.Я думав вони мені хочуть цей чіп перевірити.Кличуть в їхні пересувний командний :biggrin: штаб,т5 фольц.Я сідаю поруч і мені показують 2 мої порушення за 18 серпня і 2 в жовтні 2013 року,а там відповідно на 400 євро.Хоча коли відмінили "шлагбауми" мова була,бо я тоді розпитував,за фури.Тобто платять тільки фури.Тодійшнє авто моє, паджеро, ніби не схоже на фуру :biggrin:,тай важило менше 3.5 тон.І ще!!, платять всі,крім учасників тайожного союзу (його теж ніби підписали тільки цією весно).Короче я годин 5 з тими транспортниками спорив (правда вони пару раз з моїм техпаспортом кудись катались.в результаті я плюнув,оплатив 400евро і поїхав.На місці можна оплатити тільки картою (системи віза,мастеркард і ще якоюсь).Інакше тільки в банку.Банки в ночі не працюють,так що можна чекати до ранку.
Приїхавши на кордон,з росією я вже насправді ох....в.Стоять погранці (раніше не стояв ніхто.Проїзджав зупиняючить тільки на знак СТОП).Подивились наші з дружиною документи і кличуть мене в свою будку.Там показують якусь дивну "бумагу".В ній мова йде про якесь доповнення до чогось там раніше виданого.Суть така,що українцям,потрібно перетинати кордон з росією тільки на кордоні Україна-росія.Тобто я з Львівської,повинен через всю Україну проїхати аж до Брянської області,а звідти вже в Пітєр (куди я і їхав) :shok::shok::shok:.Тобто те що білоруси мене пропустили як завжди для них не аргумент.Я чуть від"їхав взад від шлагбаума і зупинився своєю Т65 прямо посередині цього КПП,так щоб в оба боки проїзджали авто,бо заду мене вже черга організувалась.При мені розвернули так само наших машин зо три (Ровно,Закарпаття.Були і на легковій і на бусах).Ті поїхали в зворотньому напряку куди не знаю.Але на москву точно так само не пропускали,бо мені оці транспортники які мене штрафували, розповіли.Я тупо стою.З боку росії бачу виїзджає Х5 з Києвської області.В ній двоє чоловіків.Я зупинив і розговорились.Вони за два дня до мене ще проїхали без проблем (у Фінляндію їздили).З ними домовились що вони мене почекають на першій заправці пів години,тобто якщо мене не пропустя,я вертаюсь до них,а дальше разом,так веселіше б було.Ну і вони поїхали.Я вже не витримав і підходжу до тих вояків.І починаю реально вже наїзджати (бо перед тим рази зо три просив,тупо просив по людськи).Типу давай я сфоткаю оту бумагу,щоб пред"явити як доказ потім.Вони в відказ,типу в руки не дам.Я кажу давай я з твоїх,так теж не захотіли.Я кажу я зараз дзвоню в консульство,або відправлю туди когось в Пітєрі.Тоді старший з пастухів сховався за кут і почав кудись дзвонити.Вийшовши,хотів мене остаточно добити,каже :"А медичні страхівки є?" (вони в росії тепер обов"язкові і я їх зробив ще в нас).Я відкиваю машину і дістаю страхівки.Бачу зелений чоловічок і на лиці починає ставати зеленим :biggrin:.зрозумівши що йому крити нема чим,кличе мене в будку з документами.Записавши мене в журнал "українців" (там за добу з його слів було записано три авто),тобто пропустили тільки три.І з словами :"Я бачу ви з дружиною на бандитів не схожі",нас пропустили.
По росії я їхав як динозавр.Наших бачив машини зо 2-3.Та й взагалі трафік транспорту зменшився в рази,навіть фур.Всі хто проїзджали поруч і бачивши українські номери дивились як на камікадзе :biggrin:
Моя порада така,хто їздив по Білорусії після 1 серпня 2013 року і не впевнені в оплатах,краще міняйте номери зразу,дешевше буде :)

П.С. Завдяки цій поїздці обзавівся новим вогнегасником і аптечко,а ще тепер передні скла розтоновані.(Це я так для ДПС старався).Хоча по російським законам я 6 місяців міг кататись з тонованими стьоклами.Їхній техрегламент на тимчасово ввезені авто (на термін до 6 міс) не розповсюджується.А ще минулого року я права змінив,бо ...уки свої правили мені постійно тикали.а там що термін дії прав 10 років (хто лох той платив).Мене це достало і я змінив права,тепер там термін дії до 2043року!!!

П.С.П.С.)))) Сьогодні з Пітєра відправив лист-претензію в Мінськ.Відправив заказне,ще й з авіадоставкою,бо "Почта россии" не давала гарантії що наземним транспортом з Пітєра в Мінськ за 10 днів доїде :biggrin:,хоча в авіа доставці теж не впевнені:(.Тепер буду чекати що відпише цетральний офіс "Белавтостради"......
 
Last edited:
ахренеть рубашка синяя.....

нужен тебе был тот Питер так сильно?:)))
 
ну так тут же обсуждение было.....
 
І так я післявчора виїхав на росію транзитом через Білорусію.
Как аукнется, так и откликнется. Их тоже заворачивают в аэропортах с чемоданами в Одессе и в Киеве , сей час это последний писк моды, так что вы в тренде.
 
нужен тебе был тот Питер так сильно?:)))

Та він мені то нахрен не потрібен був при сьогоднішніх подіях.Яле вже відкладати не було як.В мене мама в Пітєрі живе,а рік назад,в травні помер її чоловік тут.На рік так і не їздили з відомих причин,все відкладав,думав втихомириться.Але прийшлось їхати так як назбиралось декілька справ тут.І на цвинтарі потрібно дещо зробити,та й мамі де в чому допомогти в квартирі.Сьогодні прочитав що АТО в нас відновили,а ще післявчора зранку по псковській області в бік Білорусії колона військова поперла :shok:.Так що я щось "очкую" трохи :blush:.
 
Вова, а може і дійсно краще Львів-Київ-Глухів-Бачівськ без усіляких оплат доріг, без гЄмору. Дорога від Львова до Бачівська - вогонь і кордон один раз пересікати. Може дійсно довго, але якось спокійніше.
 
Back
Top