• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Прямоток

ruslan__

Пользователь
Joined
Mar 10, 2012
Messages
2
Город
Львов
В мене така проблема до місяця часу задній баняк прогорить і прийдеться викідати і собі так подумав чи можна поставати прямоток на БМВ е34 525 tds і взагалі чи ставлять чи дизельнемає того звуку.І де можна купити..Порадьте щось ..Наперед дякую):)
 
В мене така проблема до місяця часу задній баняк прогорить і прийдеться викідати і собі так подумав чи можна поставати прямоток на БМВ е34 525 tds і взагалі чи ставлять чи дизельнемає того звуку.І де можна купити..Порадьте щось ..Наперед дякую):)

есть задняя банка с е34 525 тд, б.у.
 
В мене така проблема до місяця часу задній баняк прогорить і прийдеться викідати і собі так подумав чи можна поставати прямоток на БМВ е34 525 tds і взагалі чи ставлять чи дизельнемає того звуку.І де можна купити..Порадьте щось ..Наперед дякую):)
В мене була така сама ситуація)))
Береш любу велику банку (така щоб помістилась у відведеному місці і ніде не стукала і не терла), акуратно її вскриваєш, викидаєш все що є в середині, вварюєш трубку від вхідного до вихідного отвору(перед цим її робиш дірявою як друшляк), заварюєш глушник назат - і ось тобі прямоток для дизеля )))) Я собі так зробив , на хх звук нічим не відрізняється від орегеналу.
В ідеалі в середині глушника є переборки і трубка вхідна іде до першої переборки(в переборках отвори значно збільшуються) а вихідна в свою чергу вже виходить з другої переборки... Ну але це довго бавитись і без малюнка важко пояснити.

Таким прямотоком користуюсь 3 роки і все ок ))) доречі з прямотоком легше для турбіни!
 
Back
Top