• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] Підкажіть де знаходиться антена GPS в турінг

ko3a4ok

Пользователь
Joined
Nov 28, 2011
Messages
592
Age
41
Страна
Украина
Город
Львов
В мене BMW E39 touring стояла система навігації МК2 і монітор 4:3, було замінено на МК4 і 16:9. В МК2 антена під'єднана в загальний роз'єм, а у МК3-4 виведена окремо і виникла проблема підєднати саму антену але я не знаю де вона знаходиться, вичитав що в турінгах антена знаходиться під панеллю, а де не знаю не підкажете? Або як можна спростити всю цю процеруду
 
На пластмасці під заднім лівим боковим склом.
 
то виходить, що її можна від'єднати і підключити до МК4?
 
мк3 і мк4 антени однакові точно. Мк1 точно не така. За мк2 незнаю. Якщо вихід на антену - тонкий коаксіал, то повинно підійти
 
В турінгах як виявилось антена знаходиться під торпедою з права між центральним воздуховодом і подушкою безпеки (закручена двома самонарізами). Антену помістив заді коло блока навігації, покатаюсь і подивлюсь як буде ловити, якщо погано то буду вертати на рідне місце і продовжувати кабель(правда не дуже маю бажання паяти кабель)
 

Attachments

  • 20160422_131034_.jpg
    20160422_131034_.jpg
    467.2 KB · Views: 21
  • 20160422_131004_.jpg
    20160422_131004_.jpg
    476.3 KB · Views: 20
  • 20160422_131325.jpg
    20160422_131325.jpg
    358 KB · Views: 22
В турінгах як виявилось антена знаходиться під торпедою з права між центральним воздуховодом і подушкою безпеки (закручена двома самонарізами).
В мене був турінг е39, там антенна була в задній частині
 
В мене був турінг е39, там антенна була в задній частині
можливо у Вас був рестайл турінг або можливо у Вас хтось так як і я переніс його в задню частину :)
 
або можливо у Вас відразу була навігаційна система МК4 тому і винесена в задню частину
 
підключив я антену до МК4 а вона сигнал GPS не ловить :( в чому може бути проблема?
 
по номеру ЕТК вона підходить? Взагалі, що ЕТК каже про взаємозамінність? Провід цілий?
 
провід вроді цілий, ЕТК каже що підходить
 
Чудес не буває.
Або навігашка, або антенна, або провід. Варіант, що над вами немає жодного супутника не розглядаю.
Шукайте коллегу з таким авто та перекидайте.
 
так і хочу але ця антена входить в блок цей
633198981.jpg
, а тоді аж в МК2, можливо ця антена має через цей блок працювати але по ЕТК бється що підходить антена і для МК3-4, варіант тільки попробувати інакшу антену
 
Back
Top