Підкажіть по заміні масла АКПП е39

street83

Пользователь
Joined
Feb 26, 2012
Messages
36
Age
41
Город
Тернополь
Доброго часу суток. Підкажіть будь-ласка, чи потрібно міняти в акпп (тіп-трон) масло, якщо так, то як часто? . Авто "BMW e39 530i, 2002 р.в." пробіг 154тис.км. Проблем з коробкою немає ніяких. Проблема в тому, що поміняти готові на кожному сто, щоб скосити $, і наслідки не відомі після втручання спеціалістів, а чи дійсно потрібно і коли не знаю, а за коробку переживаю. Спасибі за поради.
 
я менял, главное, если решишься, ставь оригинальный фильтр и лей то, что нужно, кроить тут не стОит))
 
Дякую за відповідь. В Тернополі хтось міняв? Якщо так то де?
 
Едь к Малышеву на кольце. Там поменяют (не реклама).
 
Це на Збаразькому? Де автомати ремонтують?
 
в автоматі масло не міняеться там написано на коробці не вскривати і до малищева не їдь во буде труба коробці.
 
будуть питання пиши і не лізь до коробки. геморою не будеш мати.:dirol:
 
в автоматі масло не міняеться там написано на коробці не вскривати і до малищева не їдь во буде труба коробці.

Верно - но спорный вопрос. Я на автомате проездил 2 года перед тем как рискнул поменять масло. Решился. Менял именно там в 2008 и 2010 году в одном авто. Проблем нет. Сказать что стало лучше после замены - нет. Лучше - тоже нет. Решайти Сами.
 
Дякую за відповіді. Вчора був проїздом в Хмельницькому, заїхав на "Баварію", зайшов до менеджера по сервісу, дав техпаспорт, він кинув по віну коробку, там чітко написано... Що масло не міняється, тільки в разі протікання іде долив (сказав яке саме масло) і вразі ремонту АКПП. Так-що міняти не буду. Всім дякую за поради.
 
Back
Top