• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E53 ] Після прикурювання не працює половина приборів

IGuan

Пользователь
Joined
Aug 27, 2018
Messages
6
Город
Киев
Друзі, вчора посадив акумулятор підключеним холодильником і сам не зміг завестись.
Прикурився від іншої машини, але тепер половина приборів не працює. Стрілка рівня бензину лежить. Стрілка поточного рівня використання палива працює. Тахометр лежить. Спідометр працює. Круїз контроль на кермі не включається, але керувати радіо і звуком з керма можу. Бортовий комп’ютер працює, але час і дату на ньому виставити не можу. Можливо ще щось не працює, не знаю. Поки це все, що відразу помітив.
Погнав на станцію, перевірили всі запобіжники, всі робочі.
Підключили EasyDiag помилок декілька видало, але нічого суттєвого. Найгірше, що половину вузлів він не бачить взагалі:( При цьому машина нормально працює і їде.
Сказали, що швидко не можуть знайти причину. Домовились, що завтра приїду.
Підкажіть, будь ласка, в чому може бути проблема? Де шукати і як лікувати? Дякую.
 
Клему пробовали скидывать минут на 10?
 
Теж читав на форумах, що це може допомогти, але не можу скинути клему:(
акумулятор знаходиться під запаскою, а замість неї зараз лежить газовий балон.
Щоб до нього добратися треба газ знімати :(
Є якісь варіанти ще?
 
Теж читав на форумах, що це може допомогти, але не можу скинути клему:(
акумулятор знаходиться під запаскою, а замість неї зараз лежить газовий балон.
Щоб до нього добратися треба газ знімати :(
Є якісь варіанти ще?
😂😂😂🤣🤣🤣👍😜👍
 
"это замечательно..."(С):biggrin:
 
Отключить клему кабельного наконечника Х819 главного провода подачи питания от держателя предохранителей,находится в багажнике спереди слева.
 
Друзі, вирішив проблему. Відключення акумулятора дійсно допомогло. Але газовий балон знімати не довелось.
Пишу тим кому може знадобитися провести подібну маніпуляцію. Якщо у Вас круглий балон на місці запаски, то в лівому дальньому куті від нього видно частину чорного силового проводу, який виходить з-під балона і кріпиться до кузова автомобіля болтом (здається на 16). Дістатися до нього не дуже просто, але можливо. Якщо від‘єднати цей провід, то ефект буде такий самий як і від знімання чорного (-) проводу з акумулятора! Зняли, почекали 10 хв, і знову приєднали. Все знову запрацювало.
 
Друзі, вирішив проблему. Відключення акумулятора дійсно допомогло. Але газовий балон знімати не довелось.
Пишу тим кому може знадобитися провести подібну маніпуляцію. Якщо у Вас круглий балон на місці запаски, то в лівому дальньому куті від нього видно частину чорного силового проводу, який виходить з-під балона і кріпиться до кузова автомобіля болтом (здається на 16). Дістатися до нього не дуже просто, але можливо. Якщо від‘єднати цей провід, то ефект буде такий самий як і від знімання чорного (-) проводу з акумулятора! Зняли, почекали 10 хв, і знову приєднали. Все знову запрацювало.

Главное, чтобы проблема не возникла вновь. Информация полезная, спасибо.
 
Была такая проблем на е65,так же после прикуривания,при диагностике блоки которые отвечают за неработающие опции не выходили на связь,все решилось снятием клемы и стиранием ошибок!
 
Главное, чтобы проблема не возникла вновь. Информация полезная, спасибо.

Маю тепер джамп-стартер, який постійно вожу в машині. Це такий маленький павер-банк з великими можливостями. Він може стартер на двигуні до 7.0 крутанути)
Постараюсь від інших машин не прикурюватись. Просто тоді були в лісі за містом, а Джамп-стартер по закону підлості лишився дома.
 
Back
Top