Розпорка задніх стаканів Е34 !

Marchyk

Разборка
Joined
Dec 14, 2011
Messages
164
Город
Львов
Є питання на рахунок установки розпорки на задні стакани Е34 95р. Знаю що там дещо складніше її встановлювати чим на до рестайл. Хто ставив собі, або знає як це робити і де її брати поділіться інформацією пліз, що , як і до чого .
 
если найдешь где делают , маякни плиз и мне.
 
делал себе сам, нет ничего сложного, но повозится придется с шаблоном, я его сделал из картонки потом все пренес на металл. жаль что шаблон не сохранил(
 
если найдешь где делают , маякни плиз и мне.

Наскільки я зрозумів , їх треба робити самому . Бо щоб їх виготовляли, покищо не зустрічав ніде !


делал себе сам, нет ничего сложного, но повозится придется с шаблоном, я его сделал из картонки потом все пренес на металл. жаль что шаблон не сохранил(
Ага жалко:( Dimosha а в тебе вже рестайлінгова 34-ка ? Бо там дещо складніше встановлювати тре полку чуть "обходити". Якщо так то скинь будь-ласка фото як воно виглядає вже на машині :) І ще питання , якої товщини брав лист металу , і яку трубу ?
 
да 34ка была 95го года, металл был толщиной 2,8мм, трубу не мерял, просто взял что под руку попало, а попала мне поперечная рулевая тяга от Газели
 
:dirol: если надо я могу фоток ещё сделать
 
да 34ка была 95го года, металл был толщиной 2,8мм, трубу не мерял, просто взял что под руку попало, а попала мне поперечная рулевая тяга от Газели

Класно зробив ! Дякую за те що поділився наглядною інформацією :good2:

:dirol: если надо я могу фоток ещё сделать

Давай, якщо не важко :)

І ще , як вам їзда після встановлення її, стало краще чи ні ,відчули різницю якусь, ??? розкажіть про свої враження :)
 
розкажіть про свої враження
у меня на машине стояло 2 распорки, после установки предней разницы я не заметил вообще, а после установки задней она была заметной на неровной дороге и особенно в поворотах.
спросите у нового владельца про ощущения
FullThrottle
 
К сожалению не могу сказать про ощущения, так как на этой же машине без распорки не ездил.
 
у меня на машине стояло 2 распорки, после установки предней разницы я не заметил вообще, а после установки задней она была заметной на неровной дороге и особенно в поворотах.
спросите у нового владельца про ощущения

Dimosha професіонал, зразу видно , все розказав, пояснив !:eek:k:


FullThrottle,а то ти новий власник :biggrin: Тоді впринципі непотрібно фоток , думав, що це не та сама машина ;)
 
Back
Top