• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] ТВ мк1 на рестайл

Sniz

Пользователь
Joined
Nov 16, 2011
Messages
206
Город
Ивано-Франковск
Підкажіть,чи можу я поставити собі замість касетника на е39 рестайл комплект ТВ мк1?
Проблема у тому, що у мене контакти плоскі, а на ТВ мк1 здається круглі
чи потрібно буде міняти всю проводку? І які взагалі проблеми установки?
 
Проблема у тому, що у мене контакти плоскі, а на ТВ мк1 здається круглі
Проблема в тому, що ви не зовсім собі уявляете про що розказуєте. Плоскі контакти чи круглі - то стосується радіомодуля. А в ТВ модуль має звичайні контакти. МК1 - це взагалі навігація.

Поставити можна. Якщо я вірно зрозумів, мова йде про "маленький" екран 4:3.
Для установки потрібні - власне сам екран, радіомодуль, тв модуль і (або) навігація. Проводка теж потрібна. Встановлюється окремим джгутом. Проводка від касетника не потрібна, можна зняти або залишити де є.

по трудозатратам - абсолютно однаково з установкою 16:9. Якщо вже ставити -то на повну.
 
так, хочу поставити 4:3
16:9 ціна дуже кусається

а як бути з показом даних бортового комп*ютера? управління з руля? я маю наувазі з проводкою для цих функцій
звідки її тягнути, брати?
 
Ще обовязково потрiбна панель приладiв HI. Проводку доведеться самотужки перероблювати.
Бортовий буде працювати.
Руль на цей час працюе?
 
так,руль зараз працює
а приборка НІ це яка? у мене зараз та на дисплеї якої автомобіль
 
так,руль зараз працює
а приборка НІ це яка? у мене зараз та на дисплеї якої автомобіль
це з cтрокою
 
Back
Top