Тема закрита)

в Хотине есть отличный мастер
 
Скажу по секрету - до хрена кто. И дорого, и дешево, и хорошо, и плохо, и так себе. Правда не уверен, что сделают если машину белаз переехал, или под поезд попала...
 
Скажу по секрету - до хрена кто. И дорого, и дешево, и хорошо, и плохо, и так себе. Правда не уверен, что сделают если машину белаз переехал, или под поезд попала...

Тут чувак просить, щоб хорошого майстра порекомендували. А твоя думка тут напевно нікому не цікава
 
Тут чувак просить, щоб хорошого майстра порекомендували. А твоя думка тут напевно нікому не цікава

А покажи мені, чи процитуй речення, чи словосполучення, чи хоча б слово, з якого можна зробити висновок, що потрібен хороший майстер. Тема називається. "хто може зробити авто після дтп". В самій темі ні слова від ТС. От я і відповів, відповідно тому, що запитували. А кому моя думка цікава, не тобі вирішувати "напевно".
Хороший майстер - дорогий майстер. А в дорогого майстра, лише пілготовка + покраска + матеріали, +/- рівні вартості середнякової е30.
 
Last edited:
А покажи мені, чи процитуй речення, чи словосполучення, чи хоча б слово, з якого можна зробити висновок, що потрібен хороший майстер. Тема називається. "хто може зробити авто після дтп". В самій темі ні слова від ТС. От я і відповів, відповідно тому, що запитували. А кому моя думка цікава, не тобі вирішувати "напевно".
Хороший майстер - дорогий майстер. А в дорогого майстра, лише пілготовка + покраска + матеріали, +/- рівні вартості середнякової е30.

Так підскажи, порекомендуй якогось майстра, а не висловлюй фантазії)))
 
Так підскажи, порекомендуй якогось майстра, а не висловлюй фантазії)))

Я можу порадити не дорогого, і не поганого, яле треба знати яке ДТП, так як кузов він не тягне (але классно може по точкам вісверлити пів кузова, і приварити до іншого), можливо там просто кузовщина. Можу порадити классного кузовщика, можу порадити Царіка, але від його прайсу багато хто на п'яту точку сідає. От для того щоб радили, треба нормально запитати, і вказати яке саме ДТП, характер пошкоджень, яка машина... Так от - на жирну е38 не жалко потратити 2000-3000 тис дол. А е 30 вся коштує 3500 дол.
Тепер, нарешті, зрозуміло про що я?
 
Скажу по секрету - до хрена кто. И дорого, и дешево, и хорошо, и плохо, и так себе. Правда не уверен, что сделают если машину белаз переехал, или под поезд попала...

ты что то курил ? :shok:
 
ты что то курил ? :shok:

А тебе что то не ясно? Ну так посоветуй. Если тебе входящей инфы достаточно.
 
Мені порекомендували майстра який працює в гаражах напроти газового на комунальників і ціну він мені сказав +- нормальну 400$ за все окрім покраски. фото авто я скидав але десь зникло(
 
А тебе что то не ясно? Ну так посоветуй. Если тебе входящей инфы достаточно.

такк я лично ему и посоветовал что знал... а если тебе ВХОДЯЩЕЙ инфы недостаточно какой смысл писать что попало?
 
не сваріться хлопчики))
 
Back
Top