Швидкісний мобільний інет

vovanych

Пользователь
Joined
Apr 30, 2013
Messages
809
Город
Нетешин
Привіт всім! Шановні, просвітіть мене в одному питанні, може хто зіштовхувався з подібним. Значить по суті, хочу купити телефон з підтримкою технологій - WCDMA, HSPA, HSDPA(для швидкісного мобільного інету), але у нас в Україні оператор з хорошим покриттям і високошвидкісним мобільним інетом (Інтертелеком) працює в стандарті - CDMA (EV-DO Rev. A, EV-DO Rev. В+). Чи сумісні ці стандарти і технології, чи зможу я користуватись швидкісним інетом від "Інтертелеком"??? Дякую.
 
Не спеши. Я пользуюсь Интертелекомом. Сначала найди у друзей такой модем или прямо в местах продажи проверь Спидтестом, и посмотри реальную скорость. Она очень далека от заявленной в небольших населенных пунктах. Возможно, тот же Лайф окажется предпочтительнее.
 
Дякую, але мене зараз більше цікавить сама можливість, користуватись інтернетом через телефон підтримуючий стандарти WCDMA, HSPA, HSDPA(майже всі сучасні моделі телефонів їх підтримують), працювати з оператором іншого стандарту зв'язку (Інтертелеком). Наприклад можна користуватись "Укртелекомом", але там покриття маленьке. Тобто, питання в різниці стандартів (технологій) зв'язку.
 
Вроде "WCDMA" это не СДМА и не Интертелеком и если у Вас телефон под обычную сим с выбором опреатора, то СДМА точно не пойдет т.к. там спецаппарты без симок вообще.
 
Last edited:
Привіт всім! Шановні, просвітіть мене в одному питанні, може хто зіштовхувався з подібним. Значить по суті, хочу купити телефон з підтримкою технологій - WCDMA, HSPA, HSDPA(для швидкісного мобільного інету), але у нас в Україні оператор з хорошим покриттям і високошвидкісним мобільним інетом (Інтертелеком) працює в стандарті - CDMA (EV-DO Rev. A, EV-DO Rev. В+). Чи сумісні ці стандарти і технології, чи зможу я користуватись швидкісним інетом від "Інтертелеком"??? Дякую.

Большинство всех мобильных телефонов будут работать в 3G "скоростном" стандарте HSDPA, а это Utel/3Mob. Покрытие во всех областных центрах, а в областях переходит на роуминг на Киевстар и Edge от него.
 
Це все зрозуміло, але у Utel/3Mob високошвидкісне покриття тільки 5% території України (областні центри), EDGE - то не те. Порівняйте високошвидкісне покриття інтертелекому - http://www.intertelecom.ua/ua/aboutcompany/evdomap , тору хотілось би, за можливості, зупинитись на ньому.
 
Це все зрозуміло, але у Utel/3Mob високошвидкісне покриття тільки 5% території України (областні центри), EDGE - то не те. Порівняйте високошвидкісне покриття інтертелекому - http://www.intertelecom.ua/ua/aboutcompany/evdomap , тору хотілось би, за можливості, зупинитись на ньому.
Я же тебе говорю, реально никакое оно не скоростное. Чем дальше от цивилизации, тем хуже. Покрытие есть, а скорости нет. У меня 2 этих модема, так что советую сначала замерить реальную скорость, чтобы потом не разочароваться.
А насчет совместимости телефона - зайди в их центр обслуживания и спроси наверняка.
 
Wi-Fi роутер купите у Интертелекома и будете пользоваться на GSM-аппарате. Сразу нужно позаботиться о дополнительной универсальной мобильной батарее, если планируется пользоваться долго и далеко от стационарного питания.
Идеально двухстандартный телефон GSM/CDMA. Таких много в Китае, но стоить будет немало если не фейковый.
 
Back
Top