• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ Все|другие модели ] Штатні щітки погано витирають лобове скло, чим замінити

Proreaktor

Пользователь
Joined
Apr 19, 2017
Messages
98
Город
Ровно
На всіх форумах жаліються, що на BMW X1 F48 погано витирають штатні склоочисники. Ця проблема була і в мене не дивлячись на те, що авто нове, з салону - задній тре чудово, а передні препаскудно. Вихід вибрав найпростіший : поїхав на автобазар, зняв щітки, заніс продавцю склоочисників та резинок до них, вона зняла мені старі резинки та вставила туди нові з графітовим покриттям. результат - ідеальний, за все про все 150 грн. Правда вставлялись вони не так просто, все не хотіла йти до кінця щітки, зупинялись за 1 см до кінця, приходилось підрізати на резинках пази верхньої кромки і лише після цього вставала на місце. :dirol:
 
результат - ідеальний

Но не на долго.
Перейдите на бескаркасные, больше толку.
 
Но не на долго.
Перейдите на бескаркасные, больше толку.

Та я дивився потім в "Епіцентрі" є купа різних щіток і не дорогих (70-80 грн), але кріплення (з квадратною кнопочкою) щось ні на якіх не побачив :(
 
Та я дивився потім в "Епіцентрі" є купа різних щіток і не дорогих (70-80 грн), але кріплення (з квадратною кнопочкою) щось ні на якіх не побачив :(

Ви би ще на троещенський ринок поїхали:biggrin:

Вот ваши дворники (не реклама если чо)))
https://www.dvorniki.ua/dvorniki/bmw/x1/f48-s-2015-go

Trico Flex не рекомендую, ибо так скрипят во время небольшого дождя, что хоть из машины выходи.
За остальные модели не скажу, Бош думаю будет как раз)
 
Ви би ще на троещенський ринок поїхали:biggrin:

Вот ваши дворники (не реклама если чо)))
https://www.dvorniki.ua/dvorniki/bmw/x1/f48-s-2015-go

Trico Flex не рекомендую, ибо так скрипят во время небольшого дождя, что хоть из машины выходи.
За остальные модели не скажу, Бош думаю будет как раз)
Та ну, за такі гроші дешевше буде весь час гумки міняти з прекрасним результатом який я бачу своїми очима. :)
 
Лучше Чемпионов не юзал дворников.
Чисто мой опыт.
 
Та ну, за такі гроші дешевше буде весь час гумки міняти з прекрасним результатом який я бачу своїми очима. :)

Помимо резинок в дворниках ещё много других нюансов.
Не понимаю, как можно имея деньги на покупку авто с салона, жалеть денег на покупку нормальных дворников... :facepalm: Тем более дворники это безопасность.
 
Помимо резинок в дворниках ещё много других нюансов.
Не понимаю, как можно имея деньги на покупку авто с салона, жалеть денег на покупку нормальных дворников... :facepalm: Тем более дворники это безопасность.

А на нових БМВ X1 F48 з салону стоять "ненормальні" двірники?:shok: Напевне, що таки нормальні, як не крути, це авто преміум класу, тому щіткі я залишив, а от гумки замінив і маю прекрасний результат. Так в чому проблема? Лише в тому, що для досягнення чудового результату я заплатив в 10 разів меньше? Чи для такого авто потрібні "понти" що подорожчє незалежно від результату? :biggrin:
 
Та ну, за такі гроші дешевше буде весь час гумки міняти з прекрасним результатом який я бачу своїми очима. :)

Вы знаете я тоже так всю жизнь думал, менял копеечные резинки, которых собирался ворох в багажнике, отбивал лед зимой с этих костяшек и пр.
А потом как то враз надоело, и уже давно на бескаркасниках, поставил и забыл на 3-4 года, зимой 15 секунд и чистые, а не раком забитые льдом.
Да и резинки эти сменные имеют свойство как то внезапно отслаиваться, в ненужный момент, и возникает масса неудобств.

Тем более дворники это безопасность.

+1

Но хозяин-барин, каждый выбирает что ему больше подходит.
 
Вы знаете я тоже так всю жизнь думал, менял копеечные резинки, которых собирался ворох в багажнике, отбивал лед зимой с этих костяшек и пр.
А потом как то враз надоело, и уже давно на бескаркасниках, поставил и забыл на 3-4 года, зимой 15 секунд и чистые, а не раком забитые льдом.
Да и резинки эти сменные имеют свойство как то внезапно отслаиваться, в ненужный момент, и возникает масса неудобств.



+1

Но хозяин-барин, каждый выбирает что ему больше подходит.

1. Перед БМВ у мене був пасат В6 також з салону, там щітки терли добре, вистачило на чотири роки, після замінив на гумки і також вистачило на чотири роки. Правда з льодом і примерзанням у мене набагато меньше проблем, авто стоять у гаражі в якому плюсова температура якщо на вулиці не нижчє мінус десять.
2. На рахунок безпеки або мене тут не читають, або не розуміють. Щітки труть ідеально . Тобто з безпекую ситуація ідеальна Тепер зрозуміло ? :dirol:
 
Back
Top