венгерский тюнинг E-30

неплохо! ноздри только неоч.
 
на камаро сильно смахивает. Ноздри ужасные
 
Еще минус одна е30...

Скорее + еще одна помойка на дороге. Это же, чем нужно "убиваться", чтоб такое нарисовать и воплотить в жизнь.
И зашло ли дело дальше фотошопа?
 
как-то не сильно это похоже на тюнинг...как концепт-кар на базе е30 - да, но никак не тюнингованная Е30
 
жопь.. увидел утром этот концепт и не захотел постить сюда, дабы не расстраивать истинных тридцаточников :)
 
эммм, Е30 там и не пахнет. В общем, УГ. Как можно так кузов изуродовать?....:diablo:
Ушла на парковку любоваться классикой :heart:
 
А мне нравится))

за такие слова ценители е30 заклюют тут))) на наших дорогах ездят корчики намного хуже.
 
Слово "фотожлоб" тут вже лунало?
 
я дам ей 30 лет.

я очень люблю тридцатки, просто чуть другие:

1325845311_sport-sedan1.jpg


Хватит онанировать на рухляди в которые вложены огромные бабки, нормальная тридцатка стоит 37 тыс евро, не стоит мучить трупы.
 
Ось і вилазить твоя головна проблема. Ти починаєш всім вказувати що є добре а що погане. А ти спробуй стояти осторонь, коли хтось любується чимось, що тобі не до вподоби. Пиши тільки в тому випадку, коли ти з ними розділяєш ці емоції. Але не так, як ти це робиш... Навіть коли ти пишеш, що тобі щось подобається, ти обов'язково згадуєш і тих, з ким твої погляди розходяться. "Ось це краса, а не та потвора з сусідньої теми. І всі, кому подобається та потвора - дибіли" Це в твоєму стилі.
Чи може для тебе це важливо, що б вони знали що про них ти думаєш?))
Просто ти ніяк не можеш збагнути того, що все це - тільки слова, і вони в цьому світі НІЧОГО змінити не можуть. Ні твої, ні когось іншого. Єдине що вони змінюють - це настрій і відношення до тебе. І чим скоріше ти це зрозумієш і зробиш необхідні висновки - тим скоріше почне змінюватись загальна думка про тебе.
 
Ноздри ужасные, а так кайф!
 
Хватит онанировать на рухляди в которые вложены огромные бабки, нормальная тридцатка стоит 37 тыс евро, не стоит мучить трупы.
Ні, не так. Ти трошки не так висловився. Треба так: "Хватит ездить на рухляди, давайте со мной онанировать на F30" :biggrin:
 
Ні, не так. Ти трошки не так висловився. Треба так: "Хватит ездить на рухляди, давайте со мной онанировать на F30" :biggrin:

сейчас организуют клуб онанистов-ЭФтридцаточников))))))))))))
 
Back
Top