де можна в Івано-Франківську перевірити авто на арешт і несплачені штрафи і тд і тп??

Paradox315

Пользователь
Joined
Dec 11, 2011
Messages
381
Age
39
Город
Ивано-Франковск
Мої вітання! рішив машину переписати на себе, маю генералку на себе і брата, з часу покупки пройшло більше 10років але термін довіреності невийшов, машина на франківській реєстрації, з власником контакти втратив ну і незнаю що за спустя більш як десятиріччя трапилось...
тому б хотів перед тим як їхати в мрео перевірити її щоб потім гайці на штраф полщ незабрали
а то хто знає мож десь і я на камері засвітився а штраф прийшов власникові, а може на власність власника накладений арешт і в даї чекають на мій автос))) а може воно і врозшуку?
потрібно взнати де це мож зробити у нас??? і хоч скільки це коштує?
 

V8drift

Banned
Joined
Jan 27, 2014
Messages
13,592
Город
Рахов
Мої вітання! рішив машину переписати на себе, маю генералку на себе і брата, з часу покупки пройшло більше 10років але термін довіреності невийшов, машина на франківській реєстрації, з власником контакти втратив ну і незнаю що за спустя більш як десятиріччя трапилось...
тому б хотів перед тим як їхати в мрео перевірити її щоб потім гайці на штраф полщ незабрали
а то хто знає мож десь і я на камері засвітився а штраф прийшов власникові, а може на власність власника накладений арешт і в даї чекають на мій автос))) а може воно і врозшуку?
потрібно взнати де це мож зробити у нас??? і хоч скільки це коштує?

пиши в лс
поможу..
 

GoCULL

Разборка
Joined
Jun 28, 2013
Messages
99
Город
Бурштын
заїдь на любий пост ДАІ і скажи так воно так потрібно провірити і все.... пони то все діло бистро зроблять(плюс безплатно).
Свою Е38 коли брав то в тернополі на пості даі перевіряв. Сказали все гуд катайся..)
Но якщо ти ереживаєш, то краще з тех.паспортом і на таксі ідїдь)))) АТО моло)) Пішки ддому підеш)))))))
 
Top