дорога одесса-моршин

Den_Odesskiy

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
553
Город
Одесса
Подскажите есть ли смысл ехать на машине как там дорога, и если есть, то кокой дорогой ехать? спасибо) хочу поехать в санаторий, может кто знает как лучше, может жильё снять или в санаторий останавливаться....?
 
Доброї ночі з Івано-Франківської ОБЛ!)
Скоріше всього потрібно буде їхати через такі "великі села" як:
Умань,Вінниця,Хмельницький,Тернопіль,Козова,Бережани,Рогатин,Жидачів,Стрий, Моршин) За ночівлю там же можна,можна в палатках, а можна і в місцевих попитати хто здає якусь хатину або квартиру.... Ну на крайняк до Стрия підскочити можна і там покінтувати))
Приблизна відстань 840км) Хмельницький-Тернопіль дорога така-собі може бути... Тернопіль - Бережани вже "Трохи полатана"))В Бережанах ППЦ повний!!! 2-га передача вам в поміч) До Рогатина місцями є хороша дорога є і не дуже....(так як всюди)... До Жидачова тоже саме що і до Бережан, а Стрийська траса то вже нормально)) Так що Щасливої вам подорожі!!!
 
спасибо большое за ответ. Я ещё в раздумьях, мне тоже говорят что дорого плохая((((
 
Нет ну почему Одесса - Умань, довольно хорошая))))))))
 
Нет ну почему Одесса - Умань, довольно хорошая))))))))

это только только этот кусок, а дальше все говорят бугры и ямы(((( капец полный, зато бенз у нас уже Европу догоняет.....
 
Ну точно не поякості!!!! Тому, що гноївка гноївкою(((( Думаю багато хто зі мною погодится...
 
Back
Top