е34 гріється

stepanida

Пользователь
Joined
Dec 28, 2011
Messages
38
Age
39
Город
Тернополь
Всім привіт,потрібна ваша порада.Включаю кондиціонер і машина починає грітись,стрілка заходить за середину.Це тільки по місту,по трасі не гріється.В чому це причина?БМВ е34 525 тдс.
 
якщо заходить не багато за середину, то ничого страшного немае.
 
Десь приблизно на 1-2 міліметра за середину.Трохи боюсь це дизель.
 
Dymajy wo problema z ventuljatorom radiatora, v mene take podibne bylo.
 
Гляньте до вентилятора радіатора, - в мене було, не вмикався, - окис контактів на фішці. Якщо не допоможе, може бути все, що завгодно: помпа (в оригіналі пластмасова крильчатка), радіатор (забитий як зовні мухами так і зсередини). В мене таке траплялось тільки при +30 на одеській трасі зі швидкістю 180, однак по місту все було добре.
 
Дякую за поради на днях поїду до майстра будемо дивитись.
 
Чи реально замінити цей вентилятор чи потрібно разом з радіатором?Де це купити і скільки воно коштує?
 
Міняються окремо. Де купити,- або шукати б/в або нове. Спочатку слід встановити проблему, - можливий банальний обрив проводки.
 
Тільки що випадково побачив на Львівському форумі - запчастини, 3 сторінка, Запчасти e34 tds 1995р. Посилання не скину, бо забанять.... нібит-то реклама іншого ресурсу, мля.
 
якщо не працюе вентилятор,можливо згорiв опiр,треба до електрика,ще подивiться чи нема мiж радiаторами мусора,листя,пуж,мухи.
 
а хіба в Е34 електричний вентилятор ? О_О
 
вентилятор кондицiонера
 
Завтра їду до електрика будем дивитись.Дякую.
 
попробуй рукою чи він хоть провертається .. чи не підклинив .. але з розумом ))
 
попробуй рукою чи він хоть провертається .. чи не підклинив .. але з розумом ))

Найшли проблему, це заклинив вентилятор охолодження кондиціонера.Де його найшвидше в Тернополі можна курити?
 
на "розборці" .. а той ремонту не підлягає ?
 
Last edited:
Замінив вентилятор і виявляється що немає тиску і втік фріон ,десь пропускає.Що порадите до кого їхати з такою проблемою?
 
На авторинку в Березовиці є хлопці. Я звертався, - продіагностували нормально. Єдиний "-" - не шарять в електриці. Післали до Мультіка:). А так, - заміна всіх сальників, встановлення 1 трубки (заварював) діагностика аж 60 грн. Заправка, правда, 300 рублів....
 
На авторинку в Березовиці є хлопці. Я звертався, - продіагностували нормально. Єдиний "-" - не шарять в електриці. Післали до Мультіка:). А так, - заміна всіх сальників, встановлення 1 трубки (заварював) діагностика аж 60 грн. Заправка, правда, 300 рублів....

А як вони провіряють де пропускає?краска чи масло?Знаю де запрвляють за 260грн.
 
Мені 2 роки назад зв 40 грн. заправили. Я ж тим не хизуюсь...
Кажу, мені сподобалась робота. Ні, - завтра поспілкуємось.
 
У Василів на Бандери на погано роблять .. ціни не знаю
 
Зробив кондиціонер,всім дякую.Тепер потрібен хороший дизеліст в Тернополі.
 
А такі є?..... Вони як бачуть BMW, починають стогнати, - ТНВД геморойний (з заводу!), поганий хід плунжера і тд, і тп. Єдина людина, якій би я дав залізти в свій трактор, - це Юра, - працював біля Білого замку, - співзасновник Дизельсервісу (що вони там без нього роблять навіть не можу уявити, - машина з Німців простояла 6 місяців з найрізноманітнишими діагнозами). Проте з релігійних переконань забив на трактори. Буде приємно знати про нормальних майстрів по дизелям.
 
І шо Юра вже не займається авто?
 
Ще кажуть біля микулинецького цвинтара є не погані дизелісти.
 
Back
Top