• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E38 ] замена мотора

Danil740

Пользователь
Joined
Dec 21, 2015
Messages
9
Age
33
Город
Киев
Купив собі свою дитячу іграшку)) 740 4.4 1999 року) авто просто закохало мене в себе.. але не тут було... полетів мотор... їхав після заправки клО! трохи потрібно було придавити... бальків на літак підвозив, і тут морг чек.. і потух а потом на пямой в сторону дома загорівся і авто почало диміти.... зняв голову і дізнався що прогорів поршинь і виєло раковину... тудим сюдим почав копатися там.. і знайшов ще одну супер історію... авто Ваносне.. мозги ванос, проводка теж.. а голови ні))) колись хтось зробив тюнинг.. я кінець з кінцями купив мотор, завтра ставитиму і відпишу як там)) Мотор купив 2001 року англія... завтра буду бурити дирку під стартер)
 
bmw 750.... яке краще масло лити?
 
я трохи спутал.. сор я купил точно такой только с ваносами.. а не солянку...
 
Взагалі нічого не зрозумів.
авто Ваносне.. мозги ванос, проводка теж.. а голови ні))) колись хтось зробив тюнинг..
І помилок не було? Як ви при покупці машину дивилися, що непомітили відсутність ваносів в авто 99 року?

І саме головне - в чому суть теми в розділі "гараж". Питань, як я бачу, у вас немає.
Хочете поділитися історією - ласкаво просимо до "Бортжурналу".
 
Back
Top