з Сонячного Криму та на лижні курорти Карпат

bloodduster

Пользователь
Joined
Nov 13, 2011
Messages
1,220
Age
40
Страна
Украина
Город
Киев
Привіт, усім.
Планую на наступному тижні приїхати до вас трохи грошенят залишити, та на лижах спробувати покататися)
Буду Їхати з Криму до Татаріва, Планую залишитись на ніч у Вінниці, Як краще на доїхати до Татаріва з Вінниці?
Скажіть будь-ласка, як у вас там люди в зимку Їздять? Я маю на увазі Що мені брати з собою... Ланцюги на колеса, лопати, мішки з піском, чи звичайної зимової гуми повинно вистачить? Дякую.... Всім не байдужим. Дуже хвилююсь.... бо в цьому році ще снігу не бачив)......

ДЯКУЮ Ще раз)

P.S. Перший раз на авто за межами Криму, Окрім Асканії.....
 
Last edited:
Вы в Буковель едете?
 
ДА) быть может вы тоже)
 
Достаточно обычной зимки :) там дороги лучше, чем в областном центре :))))
 
)) а як краще проїхати планую їхати як Гугл мапс покатає..... Та хочу спитати може як краще?
 
С Винницы не подскажу, тут как нибудь уж сами. Но от Ивано-Франковска до Буковеля дорога нормальная.
 
Кстати, в субботу тоже там буду, нужна будет помощь - звоните, тел в профайле! :declare: До 9-ти утра абонементы дешевле!!! ;)
 
)))) Цепи лопати........оставляй дома!!!! но две запаски б не помешало !!!! а то дорог просто нет...............
 
:yes: ага, согласен!
 
Спасиб)) но в субботу тока выеду с дому) потм день в виннеце вообщем по плану в Понедельник прибыть)
 
Ну тогда удачных спусков :girl_witch:
 
Вот по карте смотрю - от Хмельницкого какая то непонятная дорога на Франковск, я думаю тогда уже лучше через Тернополь, немного дольше, но это хоть более менее трасса :)
 
Я бы не рискнул ехать на машине. Знаю что Хмельницкая обл. дороги ахтунг, Черновицкая тоже, Черновцы - Франковс - вообще ужас - друг ехал, на некоторых участках 10-30 км./час. это трасса. На выходных ездил Черновцы-Тернополь - жопа. Сейчас в городах дороги лучше чем трасса.
 
Через Тернопіль також знаю, а вот в Хмельницьку ще не був...
 
Погоджуюсь.... траси зара ніякі.... яса на ямі
 
Ще 1 зима і доріг видно не буде)
 
з Франківська рекомендую їхати в Буковель через Богородчани! Через Березівку-Тисменничани-Надвірна гірша набагато дорога хоть і трошки коротша!
Через Богодчани швидше і ям таких нема як через Березівку....сьогодні їздив)
Івано-Франківськ-Богородчани-Надвірна-Яремче
В Франківську і в Яремче можна смачно поїсти
В Франику багато де, а в Яремче можна хорошу колибу найти або в центрі міста в "Пиріжковій Хаті"-не дорого і досить смачно...
Успішної поїздки :drinks:
 
Last edited:
ДЯкую... зара з навігатором піду звірятися
 
Кльово там у вас))
тільки зрозумів одне Треба Їхать... мало відомими дорогами)) тоді меньше ям)) А так Бимка не Підвела))
Дякую всім ....
 
Їхав з Франківська так ,як я писав?)
Добре,що сподобалися наші края)
Приїжай ще і пиши якщо будуть якісь питання...
 
:search: ух, лижніки знайшлись :yahoo: а ми вже всі спереживались :shok:
 
так Туди їхав Вінниця Хмельницький Тернопіль Івано-Франківськ (через Галич та Стрий)
Назад якось іншими шляхами
через Надвірну Городок
Якимись селами))
Могу сказать що наза Дороги були кращими)) Може то вже додому схотілось)
Дуже сподобалось)) В Літку думаю ще Красивіше))
Усім Дуже ДЯкую))Ь
 
так Туди їхав Вінниця Хмельницький Тернопіль Івано-Франківськ (через Галич та Стрий)
Тут щось було не оптимально. Тернопіль-Франківськ 130км, Франківськ-Стрий 100км в протилежну сторону, Галич недалеко від Франківська 25км і в сторону Львову це не зовсі на Стрий)
 
це точно)Запутався трохи(мінімально)=)
Приїжай літом в Яремче)на квадріках покатаєм
 
Може трохи чого наплутав Багато дуже селещ) може просто на вказнику часто бачив Стрий)) Но через Галич точно проїздив)
 
Back
Top