можливо хтось знає? М3 Е46...

Vovanich

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
161
Age
43
Город
Черновцы
оскільки мою улюблену 46 купе хотять у мене придбати, хоча сам ще не вирішив чи піду на такий крок, зайшов на ріа подивитись щось цікаве на випадок заміни. Ось ніби непогане авто, жаль не купе:
Ніби й комплектація непогана, і стан. Думаю може здуріти і зробити такий "апгрейд" на весну...
Насторожила відсутність наклейки на номері кузова, ну і те що авто в Одесі, а номери київської області, мож з обліку не знімається.
 
Так вон на фотке вин читается хорошо, срисуйте и заедьте в МРЭО, пускай пробьют.
 
Наклейка то такое. ЯФ продавал машину летом так експерт отодрал край наклейки и что-то там ковырял. Не думаю что она выдержит теперь хоть одну мойку
 
Так вон на фотке вин читается хорошо, срисуйте и заедьте в МРЭО, пускай пробьют.
Це зроблю обов"язково, головне запитання все ж чи знає хтось це авто в реалі, машина примітна і досить рідка, тому сподіваюсь знайти "очевидців":)
Наклейка то такое. ЯФ продавал машину летом так експерт отодрал край наклейки и что-то там ковырял. Не думаю что она выдержит теперь хоть одну мойку
можливо і таке, але на скільки знаю, на нашій експертизі наклейку стараються не чіпати.
 
Одесса - стремный город для покупки чего либо, не говоря уже о таком автомобиле ИМХО
Есть свой и чужой опыт :)
в загальному можливо... Хоча мій досвід позитивний, два роки назад купив в Одесі Z3, ще й в автосалоні, по цей день все ок (три рази сплюнув):)
 
Очень хорошо ее проверь. Нет наклейки неспроста.
 
На сколько помню продавалась она на нашем старом сайте больше года назад. Продавалась в Киеве, уехала вроде в Одессу.

Одесса - стремный город для покупки чего либо, не говоря уже о таком автомобиле ИМХО
Есть свой и чужой опыт :)
В Украине вообще стрёмно жить, зато весело!:biggrin:
 
Back
Top