• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

проблема з електрикою. е30

positive

Разборка
Joined
Feb 12, 2012
Messages
346
Age
35
Город
Львов
всім привіт .
нещодавно купив авто е30 ,поїздив 1 міс і посипались проблеми..
одна з них яка найбільше мене непокоїть .


в авто встановленно новий акумулятор "100" не мною ,а попереднім власником. (гарантії немаю)

2 тижні тому замітив що акумулятор розряджується за 1 добу.
вже дістало заряджати акумулятор перед кожною поїздкою.

провіряв зарядку від генератора - подає.
поміняв електроліт повнітю.
пластини не посипались-акумулятор в порядку.не розряджується.

замітив що акумулятор розряджується тоді коли є підключені клєми
авто стоїть в гаражі
коли не підключений тоді все в порядку.

мої догадки підказують що: десь пробиває проводка на якісь прилади.і тому розряджує акумулятор.

підкажіть хто знає в чому може бути проблема....????????????:cray:
 
Та шо тут підказувати, треба їхати до електріка хай продзвонює всю проводку і фішки, я так зробив коли купив і все гуд
 
где-то есть утечка. Амперметр в разрыв между массой и минусом и смотрим. По очереди отключаем предохранители. Найдётся твоя утечка. Но и сам аккум проверить бы нагрузочной вилкой.
 
вместо амперметра можно подключить обычную лампу
 
Если подсветка багажника работает зоглянь туда, быда такая проблемка на моей 30 ке. Концевик работает а свет не вырубает
 
Если подсветка багажника работает зоглянь туда, быда такая проблемка на моей 30 ке. Концевик работает а свет не вырубает

в багажнику світло вимикається,
в авто стоїть сд магнітола і саб на 800 вт , --мають вони відношення до швидкої розрядки???
музику часто не слухаю. якщо слухаю то тільки в дорозі.
 
Back
Top