• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] проблема з фазами

smailuk

Пользователь
Joined
Feb 19, 2016
Messages
10
Age
35
Город
Львов
Привіт у мене виникла така проблема при заміні мск майстрами був зламаний распредвал. Після покупки нового під час установки ваноса фази постійно тікають. Все робиться згідно тис. спец інструментом провертати 2 рази коліном все ок, заводимо і вуаля випускний вал ушол. Ванос працював до того практично ідеально дісом проходив всі тести на 5, не шумів. Але все-таки після всіх знущань підозра впала на нього, було вирішено про всяк випадок поміняти тефлонові кільця, що пройшло успішно. Знову фази виставили і картина та сама (((Магніти перевірені повітря подавали все ходити все працює, клапана (соленоїди) місцями міняли та ж херня. Інший ванос теж не допоміг: o.
Датчики распредвала підставляв не допомогло.

до ремонту впуск по інпа 118.5 випуск 105 після 126 і 105, я так розумію це крайні положення і розподільні вали просто нікуди далі довертати ваносом?

зараз помилка (104) 68 випуск . кінцеве положення не досягнуте! і чому до ремонту я міг проходити тест в дис по ваносу, а зараз пише стан автомобіля невірне
Що може бути причинами?
1) Поганий распредвал
2) Розтягнутий основний ланцюг
3) шестерні косозубі на валах
4) Ваш варіант

до замени мск і распредвалов


после

 
Уверенно можно сказать что выставлять фазы ГРМ на этом ДВС Ваши мастера не умеют! И это всегда проявляется в установке выпускного вала и понимании функционирования выпускного привода VANOS.
 
Уверенно можно сказать что выставлять фазы ГРМ на этом ДВС Ваши мастера не умеют! И это всегда проявляется в установке выпускного вала и понимании функционирования выпускного привода VANOS.

можливо , але мене цікавить причина , якщо вони роблять все згідно тіс і зі спец обладнянням то де могли помилитися
 
можливо , але
Не возможно а однозначно и это подтверждает состояние ДО и после!
якщо вони роблять все згідно тіс і зі спец обладнянням то де могли помилитися
Для того что бы дать оценку проделанной работе,как минимум,ее нужно наблюдать от начала и до конца! А по скринам подтверждающих безграмотность ни кто анализ не проведет.
Зачем Вы ищите тайный смысл в конкретно указанных вещах!? Не достигнуты пределы регулирования выпускного вала при проведении теста-понятно что прошляпили нулевое положение.
Если эта картинка не поможет понять работу и начальную установку привода VANOS то ни поможет даже "спец инструмент".

А вообще образование платное и в данном случае платите за него Вы...:biggrin:
 
Не возможно а однозначно и это подтверждает состояние ДО и после!

Для того что бы дать оценку проделанной работе,как минимум,ее нужно наблюдать от начала и до конца! А по скринам подтверждающих безграмотность ни кто анализ не проведет.
Зачем Вы ищите тайный смысл в конкретно указанных вещах!? Не достигнуты пределы регулирования выпускного вала при проведении теста-понятно что прошляпили нулевое положение.
Если эта картинка не поможет понять работу и начальную установку привода VANOS то ни поможет даже "спец инструмент".

А вообще образование платное и в данном случае платите за него Вы...:biggrin:

У меня тоже был опыт когда со спец преблудой фазы вставить не могли... поэтому соглашусь все зависит от горе мастеров спец преблуда далеко не показатель что выставят правильно(((
 
Не возможно а однозначно и это подтверждает состояние ДО и после!

по скринам подтверждающих безграмотность ни кто анализ не проведет.

Не достигнуты пределы регулирования выпускного вала при проведении теста-понятно что прошляпили нулевое положение.

Если эта картинка не поможет понять работу и начальную установку привода VANOS то ни поможет даже "спец инструмент".

А вообще образование платное и в данном случае платите за него Вы...:biggrin:

Дякую! Скажіть графік для 52ту і 54в30 одинакові?

В понеділок має приїхати до них аналогічна машина, поміняють ваноси, бо вони кажуть що це в ваносі проблема

Проблема в тому, що як Ви кажете плачу за освіту я, а освіти то нема як і результату:facepalm:((((
 
Яким чином натяг цепа забезпечуєте?
 
Яким чином натяг цепа забезпечуєте?

використовували рідний натягувач ланцюга + якусь проставку, хоча в цьому не пвевнений! Такого натягувача як описано в тісі в них точно не було.
 
використовували рідний натягувач ланцюга + якусь проставку, хоча в цьому не пвевнений! Такого натягувача як описано в тісі в них точно не було.

Хто у Львові виставляв вам фази ГРМ, якщо це не секрет ?
 
Якщо покопатись в старих темах,то зо два роки тому тут була тема з ідентичною проблемою,теж зі Львова.Тоді власник авто чи відвозив,чи доїхав у Київ і там все вирішилось виставленням фаз.
 
:facepalm:

Ти думаєш що у Лємбергу нема кому фази вистави?Я думаю що є і не мало.Чи ти про тих що в пп?
 
Ти думаєш що у Лємбергу нема кому фази вистави?Я думаю що є і не мало.Чи ти про тих що в пп?

Я в шоці з того, де йому не можуть виставити фази.
 
Ви не уявляєте мого здивування, коли мені минулого тижня віддавали автомобіль, начебто готовий (також було замінено кільця на поршнях), і я 1-2 дня поки їздив не більше 2-х тисяч щоб притирались кільця спокійно нічого не замічав, але підключив компютер який видав купу помилок!
Привіз назад авто на сервіс, сказав шо в мене помилки по випуску і ванос в аварійному режимі, а там сказали що .... ну відсотків 10 машин так їздить.... типу це нормально!
 
а там сказали що .... ну відсотків 10 машин так їздить.... типу це нормально!
Це вам ТАМ таке сказали ?
 
"...ну відсотків 10% машин так їздить..." - так, там таке сказали, і це після ремонту!!!!!!
 
"...ну відсотків 10% машин так їздить..." - так, там таке сказали, і це після ремонту!!!!!!

Якщо це правда, то я :shok:
 
"...ну відсотків 10% машин так їздить..." - так, там таке сказали, і це після ремонту!!!!!!
Ну взяли деньги работу не сделали... У меня 200 с чем то тыс км пробега с потянутой цепью стоит ванос без ошибок и фазы в допусках)) чудо? не думаю, есть кто делает руками хорошо...
 
Back
Top