хто їде на фестиваль 25.08?

Dovgui

Пользователь
Joined
Jun 9, 2012
Messages
212
Age
34
Город
Черновцы
View attachment 91832
Коломийський автоклуб West Roads Whees спільно з Sweet promo запрошує на святкування початку своєї діяльності!!!
Забудьте про те, що ви бачили раніше! На вас чекають справжні драйвові відчуття!!!
В рамках фестивалю ви побачите та приймете участь в:
драг-рейсингу
автослаломі
конкурсі на найгучнішу аудіосистему
побачите показовий виступ професійних гонщиків в автослаломі, виступи автокаскадерів
екстримально драйвову ситуацію розряджатимуть артисти - Human Beatbox Noise Makers, Adwanced Crew, BMX's, Gadjet, гурт Сандалі та інші
До вашої уваги автовиставка раритетних та сучасних "заряжених авто", показові виступи РК Моделей від магазину "Заряд", Fire Show від барменів НК Троя та Passage Gartenberg, Open Air та ще багато сюрпризів!!!
Крім того, впродовж заходу будуть розігруватися призи від спонсорів, а переможці змагань будуть нагороджені вкрай необхідними призами для автолюбтителів!!!
Буде проводитися реєстрація в учасники автоклубу, буде оголошений список партнерських точок дисконтної програми для членів автоклубу West Roads Wheels
Ти повинен тут бути!!! Ти не зможеш це пропустити!!!

Line up ночі:
Sweet promo:
[Nitro
MeetRich (Київ / Techo)
SweetBeat (ProgressiveHouse&Trance, Dub step)]
Synthetic Generation (Львів / DubStep, D'n'B)
DJ White (Дніпропетровськ / House)
Vans & Coster(Electro Punk, Dubstep)
Paliy DJ (Deep House, Tech House)
Leo-Fun (Львів / Deep House, Tech House)
 
здається в коломиї видовищ буде набагато більше ніж у нас на драг рейсінгу, нас ще й включили в список запрошених, якось негарно буде просто не приїхати, я думаю що нам треба там бути зібратись і поїхати колоною це буде класно і шикарно.
 
Вот я і за це пацани!!!
 
я буду конечно же !!! По возможности даже приеду в Черновцы и уже с вами колонной поеду в Коломыю :l_moto: Надеюсь что БМВ клуб Черновцы не подкачает !!!!
 
Привет! какое приблизительно время выезда?:l_moto:
 
Привет! какое приблизительно время выезда?:l_moto:

в 15:00 реально уже вирушимо зі стоянки "Каравана"
питання 0502125458 Саня
 
я решылся я поеду;-)
 
а что конкретнее по автозвуку будет?! ато знакомые ребята хотят определиться куда ехать!?в Коломыю или в Краматорск?
 
а скільки вже народу їде???
 
а скільки вже народу їде???

думаю багато!в суботу на зустрічі було багато "за"!+ ще і Драйв їде:)
 
Народ в 14:00 на стоянкі "Каравана" в15:00 відправка!!!:l_moto:
Питання 0502125458 Саня
 
бензушки нема :swoon:
 
Back
Top