• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E60/61/64 ] 6HP19, скрегіт при вмиканні задньої

Tolik_8888

Пользователь
Joined
Apr 4, 2014
Messages
627
Страна
Украина
Город
Киев
В принципі, звуки я чув вже досить давно, але зараз вони чи голосніше стали, чи я звернув на них увагу "в правильний момент" (бо до цього грішив на рейку - я чув звуки під час паркування, то й думав, що з кермом зв"язано).

Отже, вмикаєшь задню - машина якось трохи зсувається (думаю, це як раз нормальне явище) та знизу там секунду-дві чути скрегіт.

Ну раза 3-4 за історію володіння машиною видавало помилку коробки при обгонах - десь на швидкості 120+-, але лише якщо кілька разів робишь "тапку в підлогу", при поодиноких обгонах - все в порядку.
Взимку я коробку перевіряв в Ігоря на Святошино - то помилок комп"ютер не знайшов.

Ну, щодо помилок при обгоні - то ясно, що рано чи піздно, але попаду на ремонт.
Але в кого був скрегіт при вмиканні задньої та чим все закінчилося???
 
Вангую на звичайний скрегіт від гальм
У мене на е39 так само звучить протягом 1 сек після вмикання задньої
 
Фух, Ви мене заспокоїли!!!

Не думав, що гальма такі звуки створюють, фактично ж машина стоїть...
Там ще бувають звуки.. .ну, наче такелаж вітрільника скрипить, як у фільмах показують.... мабудь, також від гальм...
 
У меня на 39 так колодки кряхтят.
 
e90, аналогичная ситуация...
Колодки!
 
Back
Top