Allegro.pl in Ukraine

Wasco

Разборка
Joined
Sep 23, 2013
Messages
6
Город
Львов
Привіт Всім Учасникам Вашого Клубу!!!
Маю можливість запропонувати Вам послуги якими займаюсь сам.
1) купівля і доставка лотів з найбільшого польського аукціону Allegro.pl в Україну.
2) пригон автомобілів на розбор-доннор з Польщі і з Англії(Англійські авто це авто де кермо тільки з правої сторни)

-ALLEGRO.PL - це найвігідніший спосіб купити те що Вам потрібно вигідно!!!як ні де інакше!!!
Повірте мому досвіу що як не крути на алегро при покупці любого лоту Ви економете значні кошти...

-Що потрібно знати для покупки лоту на аллегро?
-вільно володіти сайтом на польські мові,так як перекладу там немає.
-На аллегро не обовязково купувати запчастини,можна купувати все,одежу,техніку,меблі,і так далі.
-Правельність пошуку,сортування,оцінювання лотів,забезпечить Вам вигідну покупку!!!

-Мінімально Вам може допомогти перекладач в google якщо у Вас є сумніви або питання чи проблеми, в цьому можу помогти я.

-Критерії пошуку самого вигідного лоту.
Коли ви будете на сайті і у Вас будуть схожі або однакові лоти по ціні тоді потрібно звертати увагу на ціну доставки по польщі.
Вона може плавати з різницею в 10-15 злотих тобто 20-40 грн.

-На сайті є пропозиції такі як (КУПИТИ ЗАРАЗ) тобто купити лот за конкретну ціну яка вказана,це самий оптимальний варіант купівлі
але є і аукціонні лоти,тобто вказана ціна і люди які боряться за лот піднімають ціну.Якщо Вас дуже сильно зацікавив другий
варіант реальна його купівля має один спосіб це дзвінок до продавця щоб узгодити з ним ціну лоту для купівлі без аукціону,
але в такі моменти продавець веде себе впевнено і значно може підняти остаточну ціну лоту що бажання його купувати може
впасти...тому краще шукайте лоти (купити зараз)

Якщо Ви сумніваєтесь в вигоді покупок на алегро я Вам наведу пару прикладів з повною оцінкою товару і моїх послуг.
1 приклад) бампер передній до vw tiguan http://allegro.pl/vw-tiguan-lift-5n0-zderzak-przedni-bielsko-i3524023180.html
ціна бампера 100 злотих + 45 злотих пересилка по польщі + 5 злотих за 1 лот людині яка приймає лоти на свою адресу оглядає
і оцінює пригодність лоту щоб вберегтись від не чесних продавців + (приблизно 70-80 грн за пересилку по україні АвтоЛюкс-НоваПошта)
+200 грн за послуги мені...
підрахуємо....
100+45+5= 150злотих приблизний курс 2.65 = 397 грн + 70 грн + 200 грн = 667 грн за бампер до Тігуана у Вас в дома.

2 приклад) задня кришка багажника до vw tiguan http://allegro.pl/vw-tiguan-5n0-klapa-tyl-tylna-jaworze-p-i3533503663.html
Ціна получається майже та сама. тільки за послуги плата вже не 200 грн а 300 грн.

3 приклад)моб телефон iphone 4 http://allegro.pl/iphone-4-8gb-100-sprawny-gwarancja-sklep-i3558307424.html ціна 549 злотих+
ціна пересилки 25 злотих + 5 злотих + 150грн мені запослуги + 40 грн за пересилку по Україні = 549+25+5= 1534грн + 150+40=
1724 грн за айфон 4 ) (ціна за мої послуги в випадку айфону значно висока в порівнянні з більш габаритними речами через попит.
ціна на любий інший телефон 70-80 грн.

Ось і Вам приблизні приклади дешевих покупок на Цьому сайті.

Приблизні ціни тільки на "мої" послуги без пересилок і т д на такі популярні товари
-------------------------------------------------------------------------------------
бампер перід-зад без різниці = 200 грн
комплект легкосплавних коліс 4шт без резини небільший розмір як Р15 = 350 грн
капот до легкового авто = 400грн
кришка багажника легкового авто = 300 грн
дверка легкового авто 250грн
фара 1 шт 150 грн . 2шт 280грн
салон шкіряний повний комплект сидінь = 800 грн
одяг 1 одиниця 30 грн,більше 5 одиниць знижка 7 грн з одної одиниці.
-------------------------------------------------------------------------------------

-Є можливість і ресурси співпрацювати оптом, як одновидний так і різновидний опт лотів...

Є ще один нюанс при пошуку лотів є як нові так і б.у речі,і дуже часто різниця між б.у і новим є мінімальна тобто звертайте
увагу на нові лоти.



Далі я покажу Вам маленький посібник по користуванню сайтом.
------------
------------
------------



ОПЛАТА і ДОСТАВКА По Україні!!!!


Оформити замовлення можна тільки після наступних трьох кроків!!!
1)ЗВЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ТЕЛЕФОН ( ПРОДИКТУВАТИ МЕНІ НОМЕР ЛОТУ І ВАШІ ДАНІ П.І.П і АДРЕСУ) УЗГОДИТИ ЧАС
І СПОСІБ ДОСТАВКИ ПО УКРАЇНІ І ЗАГАЛЬНУ ЦІНУ!
2)НА ВКАЗАНИЙ МНОЮ НОМЕР КАРТИ ПРИВАТ БАНКУ ОПЛАТИТИ ТІЛЬКИ ЦІНУ ЛОТУ І ПЕРЕСИЛКИ ПО ПОЛЬЩІ!
3)ЗВЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ТЕЛЕФОН І ПОВІДОМИТИ ЩО ЛОТ ОПЛАЧЕНИЙ І ВКАЗАТИ ДАНІ І ТОЧНИЙ ЧАС ПЕРЕКАЗУ!

ЯК ВЗНАТИ НОМЕР ЛОТУ ПОКАЗАНО НА КАРТИНЦІ


ЧАС НА ДОСТАВКУ ЛОТУ ВІД 4-7 РОБОЧИХ ДНІВ!!!В ЗВЯЗКУ З ЛЮДСЬКИМ ФАКТОРОМ ДОСТАВКА МОЖЕ ЗАТРИМАТИСЬ НА 1-2 ДНІ ПРО ЦЕ ВИ
БУДЕТЕ ПОВІДОМЛЕНІ!ЗАЗВИЧАЙ ТАКИХ ПРОБЛЕМ НЕМАЄ.

-КОНТАКТНИЙ НОМЕР-
-0636183806-

-mail-
-foorormaxaon@mail.ru-


Щодо перегону Автівок питання вирішуються тільки по телефону!!!


П.С НАЖАЛЬ ТЕМУ ВІДВІДУВАТИ ПРАКТИЧНО НЕ БУДУ! ТАК ЯК НЕМАЮ ЧАСУ( ПОПРОШУ САМИХ УЧАСНИКІВ КЛУБУ ХТО БУЕ КОРИСТУВАТИСЬ
МОЇМИ ПОСЛУГАМИ ЗАЛИШАТИ ВІДГУКИ ЩОБ ТЕМА НЕ ВМЕРЛА І НЕ ЗАГУБИЛАСЬ...БУДУ ВДЯЧНИЙ ЯКЩО АДМІНІСТРАЦІЯ ПРИДІЛИТЬ ТЕМІ
БІЛЬШЕ УВАГИ ЩОБ ЇЇ ЗАКРІПИТИ В ВАЖЛИВІ!

З ПОВАГОЮ ІГОР!
 
Back
Top