BMW E36 323is Мій проект

Leonidua

Пользователь
Joined
Oct 24, 2012
Messages
17
Age
38
Город
Тернополь
Доброго дня. Вчора придбав вот такого апарата. Ніколи не мав справи з БМВ. Коли вчора я його привіз до дому попробував розібрати і запарився стільки всяких дрібниць то мені не хонда і не тойота. І перше питання коли я з'їжджав ну тіпа щось таке як лафет зачепив якісь трубки металеві на місті а пластмасову порвав бензин вроді не тече думав що возвратка але коли завів теж не тиче. Підкажіть до чого воно йде. На перед дякую всім. По ходу діла будуть ще запитання.
View attachment 121820View attachment 121821View attachment 121822
 
Чесно кажучи і радмий був би, но я нічого незрозумію що ти питаєш, якось слова незвязані... а ну спробуй щераз ... ) але апаратік класний...!!! який двигун?
 
Вибачаюся я вже просто живу 10 років в сша тяжко зформолювати питання. Зараз спробую ще раз. Вчора під машиною десь приблизно в районі середини кузова, обірвав якусь пластмасову трубку, бензин з неї не тече, не знаю для чого вона
 
Двигун 2,5 рядна 6
 
Ну бензин по пласматсові трубці точно не тече, він тече під тиском від бензонасоса який находиться вбаку по магістралі з стальних, або якогось іншого металу трубках, під правим порогом якщо непомиляюся. а на рах пластмасової трубки то врятлі піккажу... Може тормозний шланг але він всеодно гумовий а не пластмасовий... треба або дивитися або фото хочаб. пройдись по ті трубці, глянь де закінчується або до чого підєднуеться, маєш походу розібратися.
 
Дякую! Пізніше розберуся зараз головне удар зробити а потім полізу під низ
 
Вчора поїхав до мужика подивитися на капот і крила. В нього Е 36 кабріолет. Сказав мені давай 350 доларів і забирай всю машину. Ну на машині мотора і бампера і двох дверей нема а все остальне є. Думаю забрати
 
На мою думку за такі гроші досить непогано, тимбільше якщо задні крила такі як у тебе то підходить повністю, а якщо є ще й салон і торпеда і руль і так далі то взагалі класно, думаю ти можеш щей заробити... ))) бери!
 
Я тоже так думаю вже договорився
 
Ну удачі в нелегкі роботі ))))
 
Нарешті сьогодні привіз собі на запчастини бо раніше часу немав. Не дуже хороший стан салон взагалі викидати треба. Багато лапші мені мужик навішав але я пощитав що всерівно 350 доларів вона стоїть
View attachment 132590View attachment 132594View attachment 132600
 
Last edited:
ТЕРНОПІЛЬ

молодець ні пуха тобі чикаем ше фото
 
Приїду з рейсу ще знайду деякі запчастини. Тоді відам майстру щоб потягнув стакана і буду збирати до купи.
 
Молоток!!! Ще трохи і будеш на колесах ))))
 
молодец, очень неплохо,
на мой взгляд глазки с белым светом эффектнее смотрятся чем с желтым.
 
Согласен але шо маємо то маємо
 
Класно!! Молоток!! А як на мене то до чорної бумки жовті глазки гарніше. По чому вийшли глазки???
 
Купив на Ebay за 36 баксів
 
Я не знаю чи вліяє але я їх підключав через 9 вольтову крону може коли підключу до машини 12 вольт то може яркіше буде світити
 
З НОВИМ РОКОМ
 
Дякую і тебе з новим роком!!!! а від крони вони точно меньше світять ніж будуть на машині. (36 вже з доставкою???)
 
Так була безкоштовна доставка
 
фотки не грузяться
 
фотки не грузяться
 
Back
Top