• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] BMW E39 m57d30 не заводиться, не крутить стартер

ydengaev

Пользователь
Joined
Sep 7, 2015
Messages
7
Город
Житомир
Всім, привіт, недавно купив 530 дізельну Е39-ту, трохи поміняв ходовку, зроби ТО (масла, фільтра) по двигуну і коробці, їздив і все було норм, а тут припаркувався, заглушив, а завестись не можу, магнітола моргає, приборка моргає, якісь релюшки щьолкають, а стартер не крутить і не заводиться.

До цього один раз сідав акум, прикурювали, потім ставив на зарядку, їздив і наблюдав чи просто случайно розрядивсь чи потрібно міняти. Також пару раз пропадав звук на магнітолі, потім зявлявсь сам, в мене стоїть приблуюда для блютуза, але не працює, хотів її глянути, думав може вона шось звук відключає.

Все було так, їхав, став, дістав магнітолу, подивився що, там всі провода на ній норм висять, що зі звуком не тут проблема. Поки її діставав, то певно випадково вмикнув вебасту, пробую заводить, почало гудіти і не заводиться, все моргає, стартер не куритить, вимкнув вебасту, перестало гудіти, але симптоми ті ж, що може бути?
 
Акум мій ставили в іншу БМВ, завелась, мені інший ставили, теж саме, як ото щось коротить, все блимає, не заводиться, стартер, то щоьлкає, то просто тішина.
 
Проверь массу с кузова на двигатель ,смотреть с низу передний правый лонжерон .
 
Проводку не зміг перевірити, машина стояла в дворі і не їхала, а на домкраті не долізеш для повної ревізії, вирішив почати зі стартера. Зняв і завіз на перевірку, стартер крутить, втягующе не перевірили. Взяв новий акум. Почистив контакти проводки на акум і на стартер. Все поставив, машинка завелась, але шо було причиною, не зовсім ясно...поїду ще перевіряти проводку по дніщу і якшо шо, цеможе бути втягующе.

На магнітолі є пункт Код, за що він відповідає? Коли завелась машинка, то він став неактивним, а до цього я міг його набирати. Чи не може Код на магнітолі блокувати стартера?
 
Чи не може Код на магнітолі блокувати стартера?
Может, для этого он и существует.
 
На магнітолі є пункт Код, за що він відповідає? Коли завелась машинка, то він став неактивним, а до цього я міг його набирати. Чи не може Код на магнітолі блокувати стартера?
Все правильно. Когда машина заведена функция"код" не активна. Если заглушена, код можно вводить.
 
тобто, в мене банально могла не завестися машина через те що я відключив магнітолу? а постояла трохи без акума і завелась?
 
тобто, в мене банально могла не завестися машина через те що я відключив магнітолу? а постояла трохи без акума і завелась?
Нет. Я не знаю, почему у вас не заводилась машина) Просто я подтвердил, что функция "код", на заведенной машине неактивна.
 
а код цей випадково не ставили? якщо ставили код то машина з магнітолою чи без неї вам без вводу коду не заведеться!!!
 
код не трогав, вже після того як міняв акум і вона всерівно не заводилась, то пробував вводити тіпа 0000 чи 1111, але це не допомогло завести. Після зняття стартера і чистки клем, машина завелась і зараз код знову неактивний, до його лізти я не хочу, але сам монітор тре ще знімати, от я і думаю зараз зніму і знову не заведеться.
 
машина завелась і зараз код знову неактивний, до його лізти я не хочу, .
Повторюсь! Когда машина заведена, - "код" не работает. Эта функция становиться не активна, ибо в этом нет никакого смысла) Однако, когда заглушена, код можно вводить. Думаю, понятно, почему он так работает?)
 
та понятно, я просто ще не розібрався що глючить
 
поки буду дивитись проводку по дніщу, якшо там все ок, то потрібно буде шось зі втягующим робити.
 
Back
Top