BMW E60 N47 дизель

Oleksandr3777

Пользователь
Joined
Apr 16, 2022
Messages
5
Страна
Украина
Город
Ровно
Всім привіт,підкажіть будласка можливо хто зустрічався з такою проблемою буду вдячний,їхав на круїзі 140км/год все було добре і тут в один момент висвітився чек і пише потера мошності двигателя з’їхав на обочину поробив ще секунд 30 і заглох я заводить він завівся тіки ненадовго +-1 мінута і робить так як на двох циліндрах і знову глохне незнаю шо робить можливо хто знає підкажіть будласка дякую.
 
Тільки якісна діагностика. Заощадить купу грошей.
Але симптоми подібні на вмерлу «катушку»…
 
Можна трохи більш детально за катушку?
 
Можна трохи більш детально за катушку?
Не бери в голову ,это бредятина .Надо как минимум почитать ошибки и тогда можно делать какие-то выводы
 
Два електрика кідали на комп і нічого не виявили
 
Упс, вибачай, друже. Просрав момент, що це «дизель».
Стосовно «нічого не виявили» - це просто сюр якийсь. Їдьте на спеціалізоване СТО або до оф. дилера (найкраще рішення) і нормально діагностуйте авто. Не кожен, хто уявно вчора встановлював сигналізації, а сьогодні купив собі приблуду через Інтернет типу ОБД може називатись електриком і діагностом.
 
прийде машина вже до мене на Україну тоді потрібно буде звернутись до норм спеціаліста,я їхав на Гамбург і мені залишилось 200км до німецької границі і тут така неудача і це мені поляки кидали на комп сказали шо 1-3 свічка не робить а так все норм, можливо хто знає норм спеціаліста в рівненській області то підкажіть будласка,дякую
 
Back
Top