BMW Welt

andrij1980

Пользователь
Joined
Mar 2, 2013
Messages
58
Age
43
Город
Ивано-Франковск
BMW welt. Може комусь буде цікаво. Побудували баварці в 2007 році такий собі не скромний автосалончик в Мюнхені прямо через дорогу від заводу. Для чого? Мені здається, що хотіли покласти велику крапку у війні з мерседесом за панування в Мюнхені. А так як головний офіс БМВ а також один із заводів знаходиться саме в Мюнхені, то програти вони не мали права. І їм, як завжди, все вдалося. Вражає і маштаб і дизайн і кількість різних цікавинок.
Наскільки пригадую, то за цю будівлю БМВ отримало нагороду краща будівля світу муніципального призначення 2008 року. А ще вони проклали підземний транспортер між вельтом і заводом, по якому доставляють в вельт нові автомобілі і там їх вручають новим власникам.
bmw_welt2.jpg
bmw_welt1.jpg
(Ці фото не мої)
 
В мене було дві причини відвідати цю будівлю ще раз: по перше давно хотів побачити вживу BMW серії І (вони їх зробили по одній штуці І3 і І8 і майже цілий рік возили їх по світу і застати їх в Мюнхені було не легко), які сильно мене вразили заявленими характеристиками а також випити кави в невеличкому ресторанчику БМВ, що знаходиться тут же. Тому з І-шок і почнемо.
І3
0110.jpg
0111.jpg

Те що про них памятаю: повністю електричний автомобіль, запас ходу 160 км. Розгін до сотні менше 8сек, повна зарядка 6год від звичайної розетки, але при потребі можна отримати 80% заряду за 1 год. ДВЗ як опція і працює тільки в режимі генератора для дальних поїздок, в такому варіанті автомобіль комплектується баком на 28л палива і з зарядженими акумуляторами запас ходу 900км. (Всі дані навожу по памяті, можу десь і помилитися). Орієнтовна ціна - 40000 євро.
 
Last edited:
І8
0113.jpg
0114.jpg
0115.jpg

Акумулятора вистачає на 35 км дальше підключається трьохциліндровий турбований ДВЗ обємом 1.5л (цей двигун є дуже цікавою новинкою БМВ, він буде випускатися в різних варіантах з потужністю від 120 до 200 к.с. і мабуть появиться на широкій лінійці нових бмв) , який працює на тягу і має розхід менше 3л/100км. Розгін до сотні менше 5сек. Максималка - 250км/год. Орієнтовна ціна - 200000$.
Правда не все так добре. Ці автомобілі мали піти в серію з 1 січня 2013 року, але наразі ця подія відкладена на 1 рік.
 
Last edited:
Якщо цікаво, я продовжу.
 
Привіт! Вкладені файли не відкриваються... Продовжуй !:mail1:
 
класно)
треба їхати на екскурсію туди)є тури
 
План №2. Кава! Каву було вирішено замінити на капучіно, про що не пожаліли. Це було найсмачніше капучіно, яке мені довелося спробувати в Німеччині. Воно було на рівні італійського. Але і тут БМВ мусіло проявити оригінальність.
0126.jpg

Незважаючи на схожість стакана з помнутим пластиковим прототипом - це виявилась керамічна чашка).
Також нам подали чізкейк та ще якись варіант пирога такими порціями, що я пристойно і дуже смачно перекусив.
0127.jpg

Ціна питання:
3.50 євро - капучіно
3.50 євро - десерт
Я б сказав доступно:dirol:.
 
Дальше, ми почувши незрозумілі звуки поспішили туди і випадково стали глядачами наступного шоу: (я так розумію, німці періодично щось таке вигадують)
0108.jpg

Мужичок на мотоциклі ганяв сходами вверх вниз по мостиках і на задньому колесі, нічого надзвичайного, але саме місце де це відбувалося та близкість до відвідувачів вносило певну пікантність в це дійство.
0109.jpg
Випадково добавив не те фото і воно не видаляється. Прохання до модераторів допомогти!
 

Attachments

  • 0009.jpg
    0009.jpg
    65 KB · Views: 28
Last edited:
Дальше була замічена ось така от дивна 4-ох дверна купешка 640і.
0117.jpg

З дуже красивим салоном, але вона була замкнена, тому фото так собі.
0118.jpg
Далі буде...
 
Last edited:
Супер!
Хороший фотозвіт!
Побільше таких цікавих фотозвітів треба робити!
 
Суперрр!!! :eek:k: А от я обїздив пів Європи, а в Мюнхені так і не був :sorry:
 
Прицінююсь :sorry2:

0105.jpg
0106.jpg

BMW Z4 35is - 3.0 бензин бі-турбо, 340 к.с., 4.8с до першої сотні.
 
Last edited:
Вперше бачив, щоб ролс ройс був відчинений. Як правило до нього не підійти навіть на витягнену руку.
0121.jpg

Мабуть це було пов'язано з тим, що німецька пара пенсіонерів вдавала зацікавленість до покупки. І двоє манагерів в білих рукавичках (я серйозно про рукавички), показували їм що їх чекає. Ми, активно використовуючи, те що іноземці, і коли нам вигідно, то перестаємо повністю розуміти німецьку, облапали того ройса наскільки змогли. Блін, там дійсно з кожної дверки можна витягнути немаленький зонтик (колись читав про це). Були вражені, про фотоапарат забули :blush:.
Це правда вже не БМВ. Для мене якось Міні більше БМВ але не ролс ройс. Міні було багато, і в усіх можна було посидіти, але вже нема сил шукати фото, якось пізніше.
 
Last edited:
А це офіс БМВ.
0129.jpg
 
Також там є великий магазин аксесуарів БМВ.
Треба сказати, що працівники БМВ докладають багато зусиль для того щоб нам було цікаво повертатися туди знову і знову. Одного разу там був встановлений пристрій для піднімання паруса на яхті і кожен бажаючий міг перевірити чи достатньо в нього сил підняти парус, а сам процес зображався на моніторі. Ми разів по 6 підняли, ввечері пиво було важко тримати). Іншого разу там був такий стенд... тут і не поясниш, знайшов на ютубі БМВ. Кажуть зараз його перенесли в музей БМВ (це через дорогу). Цього разу були автосимулятори, соромно признатися, але в мене не получилось рушити на ньому:blush:.
Цього разу в нас було дуже мало часу, тому що з нами були друзі в яких перша шенген віза 7 денна польська на закупи. Позаду було вже 6 країн і 3000км, а до дому 1300 і до кінця їхньої візи 1 доба. А ще треба було закріпити на даху куплені велосипеди повечеряти справжніми стейками і летіти. Коли вже в Угорщині (на Польшу вертатись вже не встигали) час піджимав, був проведений вимушений експеримент: БМВ з двома велосипедами на даху і диким перегрузом в багажнику комфортно себе почуває при 190 км/год:). Коли перетнули границю в друзів залишалося менше 4 год до депортації. Ось така подорож получилась. На разі дякую за увагу. Хто надумає їхати звертайтеся, чим зможу допоможу.
 
Last edited:
Ще мушу розповісти. Прямо через мостик від BMW Welt знаходиться олімпійський парк (олімпіада 1972 року) а на його території телевежа висотою 290 метрів. На ній є ресторан що обертається, а також оглядовий майданчик. Ресторан дорого і нічого особливого. А з майданчика видно весь Мюнхен, а також Альянз арену. Підйом наверх тільки ліфтом (слава богу) і коштувало щось в районі 6 євро, але воно того вартує.
 
Last edited:
Блін)
Гарно пропіарив їх)
Вже хочу туди поїхати
 
Класс! Вот где шопинг проводить надо)))
А в Ролс, кстати, однажды и в Киеве пускали. На Автомотив шоу 2009.
 
Хорошие фотки!)
 
Back
Top