• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] e39 530d niveauregel inaktiv

Sergiy530d

Пользователь
Joined
Dec 26, 2013
Messages
4
Age
39
Город
Стрый
поміняв 2 датчика, і подушки. При заводці компресор включається на 1-2сек, і перестає піднімати.
 
Помилки які??? Калібровка висоти виконана?
 
калібровку висоти не зробив
 
e39 530d niveauregel inaktiv
Помилок нема.
Так буває лише коли ЕНС в режимі конвеера. Якщо ні і пише inaktiv, то помилки мают бути
калібровку висоти не зробив
А потрібно було б
 
я не знаю, яким програмним забеспеченням читали помилки. Може хтось знає до кого можна У львові під"їхати, на діагностику?
 
думаю тут питання стоїть не в тому, щоб давати поради по ремонту, а щоб прослідкувати як в нашій "цивілізованій" країні роблять те за що платять гроші,
Ни на каком официальном сервисе клиент шариться по ремзоне не допускается. А если да - то только в сопровождении сотрудника-менеджера. Тоесть чел хотел, чтобы возле него, бросив свои задачи, постоянно был менеджер, просто потому, что ему хочется "позырить"?

а щоб не сиділи дурака валяли, бо час це їхні гроші. Бо не секрет шо на сервісах часто діють по принципу "солдат спить - служба іде" ...
Что за бред сивой кобылы. Ему что, посекундную тарификацию объявили??? Для этого придумали умные немцы - нормочасы. Если написано в программе "снятие стартера - 30 минут". То хоть сутки его снимайте, оплата берется за 30 минут.

Особисто я вже стикався з тим як майстри робили свою роботу не до кінця, і приходилось вказувати на їхні недоробки. Це не стосується "Христини" бо я там ше нічого не робив.
Мдя...
 
проводили замену масла, перелили выше максимума 0.5л... дегенераты....
:shok:
Дякую "Христі" за неправильно встановлене зчеплення, в результаті чого воно практично зносилось після 10 тис км.
:shok::shok:
 
Last edited:
TVO так і було... саме тому у Львові тепер 2 офіційних сервіси.
 
TVO так і було... саме тому у Львові тепер 2 офіційних сервіси.
Я вже не дивуюсь. По темі - машинка вже давно їздить по Стрию, проблема була в датчиках. Поміняли на робочі, зробили калібровку кузова ДІСом і вперед.
 
Back
Top