• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ F10/11/12/13 ] F10 520i сигналізація

WD7

Пользователь
Joined
May 17, 2020
Messages
27
Страна
Украина
Город
Киев
Привіт усім!

Прошу поради
маю F10 520i 2013го року
хочу розібратись із сигналізацією.
на сайті bimmercat.com перевірив по VIN коду комплектацію і бачу, що там є
S302Система сигнализации
але хочу пересвідчитись...
при закриванні-відкриванні фари моргають, центральний замок клацає, але звуків ніяких нема
під центральним дзеркалом заднього виду після закриття авто моргає червона лампочка, але сигналізація не реагує на спробу відкрити двері чи удари по колесам...
пробував відкрити звичайним ключем, залишивши електронний за 15 метрів - авто відмикається без проблем...

чи є якийсь спосіб точно впевнитись, що у мене є сигналізація, а не просто центральний замок?
 
что то мне подсказывает что вы завтра придете за авто а там будет стоять мотор вместо 2.0 4.4))))
 
звичайним ключем,
Так в звичайном иммобилайзер защит же, чо ему не открывать!?)
 
что то мне подсказывает что вы завтра придете за авто а там будет стоять мотор вместо 2.0 4.4))))
трохи не в тему :unsure:

Так в звичайном иммобилайзер защит же, чо ему не открывать!?)
не в курсі, тому й тут питаю
 
ось так я відкривав аналоговим ключем, але сигналка не спрацювала, ось це мене й здивувало
View: https://youtu.be/nMHNWYdTyd0?t=29
 
Если какая то дверь , багажник , капот не закрыты полностью( визуально может выглядеть закрытой) , ЦЗ будет срабатывать, фары мигать, но сигналка не включается . Попробуйте поискать в этом направлении
 
при закриванні-відкриванні фари моргають, центральний замок клацає, але звуків ніяких нема
И не должно быть если машина для Европы.

але сигналізація не реагує на спробу відкрити двері чи удари по колесам...
А с чего она должна реагировать на это?

пробував відкрити звичайним ключем, залишивши електронний за 15 метрів - авто відмикається без проблем...
А с чего ему открываться с проблемами?

Может стоит прочесть инструкцию к машине в конце концов?
 
прочесть инструкцию
Дякую за підказку, я то читав інструкцію, але там дуже багато інформації, яка не підходить для конкретно мого авто, наприклад, там описується передня камера в бампері і камери в бокових дзеркалах, а у мене їх нема... тому я і запитав тут...

Хоча саме по сигналізації знайшов там момент, як можна її перевірити, а саме - "сигналізація реагує на рух в салоні". Тож закрив в салоні дружину і чекав поки спрацює - спрацювало!

питання вирішене, тему можна закривати, всім дякую! (y)
 
Back
Top